Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خرید هندزفری گردنی

رهایی از گره خوردن سیم هندزفری و خرابی های احتمالی سوکت هندزفری گوشی از دلایلی است که شما را به خرید هندزفری بلوتوث سوق می دهد. هندزفری (هدست) بلوتوث از نظر طراحی بدنه به سه نوع هندزفری گردنی، هندزفری دوتایی (دو گوش بی سیم) و هندزفری بلوتوث تک گوش تقسیم می شود. هندزفری گردنی (دور گردنی) بلوتوث محبوب ترین و پرفروش ترین نوع فعلی هندزفری های بی سیم (وایرلس) می باشد.

منظور از هندزفری گردنی (Neckband Headset)، هندزفری هایی است که از طریق بلوتوث به گوشی یا دستگاه شما متصل می شوند اما دو گوشی هندزفری از طریق سیم به هم متصل هستند. این هندزفری ها در بیشتر مدل ها زمانی که استفاده نمی شوند، از طریق سری های مگنتی (آهنربایی) به هم متصل شده و مانند گردنبند دور گردن قرار می گیرند. البته سامسونگ با معرفی هندزفری بلوتوثی Level U و پیشتر شرکت هایی نظیر ال جی با معرفی هندزفری های که روی شانه قرار می گیرند و وزن هندزفری را به جای گوش به شانه منتقل می کنند، هندزفری های گردنی را محبوب تر کرده اند.

در مقام مقایسه، هندزفری بلوتوث گردنی با دیگر مدل های هندزفری بلوتوثی باید گفت هندزفری دور گردنی قیمت مناسب تری دارد، ارگونومی، کیفیت صدا کیفیت مکالمه بواسطه نوع طراحی و عمر باتری به صورت کلی بهتر است (در مقایسه با مدل های هم قیمت با انواع دیگر). دلیل این امر هم ظرافت و ابعاد کوچکتر دیگر مدل ها هست که باعث شده بالا رفتن کیفیت با بالا رفتن شدید قیمت همراه باشد.

راهنمای خرید هندزفری گردنی

برای خرید بهترین هندزفری بلوتوث گردنی باید فاکتورهای زیر را در نظر داشته باشید:

  • چه اندازه می خواهید هزینه کنید و چه کاربردی را مد نظر دارید؟
  • ظرفیت باتری هندزفری چه اندازه است و چگونه شارژ می شود؟ (مدت زمان استفاده مداوم برای موسیقی با مکالمه یا حالت استندبای چند دقیقه است؟)
  • کیفیت صدا و بیس هندزفری با توجه به قیمت پرداختی
  • وجود دکمه های کنترل موسیقی
  • نوع طراحی بدنه و گوشی های هندزفری بلوتوث گردنی
  • برند تولید کننده و نوع گارانتی محصول
  • ورژن بلوتوث (موثر در مصرف باتری و کیفیت صدا) و برد بی سیم

خرید هندزفری گردنی با بهترین قیمت

در صفحه پیش رو، لیست کاملی از انواع هندزفری گردنی موجود می باشد و می توانید به انتخاب و خرید گزینه مورد نظرتان بپردازید. همچنین می توانید سوالات خود در چت آنلاین سایت یا پیچ اینستاگرام فروشگاه اینترنتی تکنوسان با ما در میان بگذارید.

محدوده قیمت (تومان)
01,520,000