اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

آنتن هوایی

آنتن هوایی یا آنتن سقفی یکی از قدیمی ترین انواع آنتن ها محسوب می شود که پس از گذشت چندین سال، هنوز هم استفاده های زیادی دارد و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این آنتن در واقع پس از نصب شدن بر روی سقف به وسیله یک کابل به تلویزیون یا گیرنده شما متصل می شود. پس از اتصال آن به گیرنده، می توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی شبکه های تلویزیون و دیجیتال را اسکن کنید و با بهترین کیفیت به تماشای آن ها بپردازید. مزیت اصلی آنتن های هوایی نسبت به مدل های رومیزی، قدرت دریافت سیگنال بسیار بالای آن ها می باشد؛ این آنتن ها به دلیل نصب در فضای باز و محیط مرتفع، کمترین میزان نویز و قطعی را خواهند داشت و با استفاده از آن ها همواره می توانید به تماشای شبکه ها بپردازید.

خرید آنتن هوایی با بهترین قیمت

عموما آنتن های هوایی در 2 دسته آنتن ثابت و آنتن متحرک در بازار وجود دارند. آنتن های ثابت همانطور که از اسم شان پیداست، تنها در یک جهت قرار می گیرند و جهت آن ها باید در هنگام نصب به صورت دستی تغییر کند. آنتن های متحرک اما نسل جدید انتن های هوایی هستند و قابلیت چرخش به صورت 360 درجه را دارا می باشند. در این انتن ها، موتور داخلی با چرخش در تمامی زوایا به آنتن این امکان را می دهد که بهترین سیگنال برای شبکه مورد نظر را دریافت کند.

امروزه برند های زیادی به طراحی و تولید انواع آنتن هوایی می پردازند که از بهترین های این برند ها می توان به آترون، اسکای، تیراژه، صبا تصویر کیمیا، هانی و… اشاره کرد. اگر قصد خرید انتن هوایی دارید، می توانید در صفحه پیش رو به انتخاب انواع آنتن بپردازید و گزینه مورد نظر خود را خریداری کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

محدوده قیمت (تومان)
0384,200