Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خودکار و روان نویس

بدون شک انواع خودکار و روان نویس پرفروش ترین لوازم تحریر بازار هستند. همه ما به صورت روزانه از این لوازم برای امور مختلف استفاده می کنیم، از این رو کیفیت و جنس خودکار اهمیت زیادی دارد. استفاده از خودکار های باکیفیت علاوه بر اینکه موجب می شود متون نوشته شده زیبا تر باشند، راحتی بیشتر و تجربه بهتری برای تان به ارمغان خواهد آورد. البته تنوع بسیار زیاد انواع خودکار و برند های تولید کننده موجب شده انتخاب بهترین خودکار کار چندان ساده ای نباشد.

نکات مهم برای خرید خودکار و روان نویس

یکی از اصلی ترین نکاتی که باید برای خرید خودکار خوب در نظر بگیرید، جنس بدنه، متریال به کار رفته در آن و ارگونومیک بودن خودکار می باشد. ارگونومیک بودن بدنه خودکار موجب می شود در هنگام استفاده طولانی احساس خستگی کمتری کنید و آسیبی به دست تان وارد نشود. عموما خودکار هایی که از وزن کمتری برخوردارند، ارگونومیک تر هستند و استفاده از آن ها راحت تر می باشد. صیقلی نبودن خودکار نیز تاثیر زیادی در استفاده از آن دارد از این رو همواره سعی کنید خودکار هایی که دارای بدنه لیز نیستند را انتخاب کنید.

روان بودن جوهر خودکار یا روان نویس نیز تاثیر بسیار زیادی در دریافت تجربه مناسب از نوشتن متون دارد. روان بودن جوهر موجب می شود نیازی به فشار دادن بیش از حد خودکار نباشد و در نتیجه نوشتن راحت تر صورت می گیرد. مورد بعدی که باید برای خرید خودکار یا روان نویس خوب در نظر بگیرید، اندازه نوک می باشد؛ اندازه نوک مناسب بستگی به دستخط، شیوه نگارش و سلیقه خودتان بستگی دارد و یک چیز مشخص نیست. عموما اگر دست خط ریزی دارید سعی کنید به سراغ خودکار هایی با نوک بزرگتر بروید تا در متون تان توازن ایجاد شود.

توجه به شرکت سازنده و برند خودکار هم مورد بعدی است که در هنگام انتخاب بهترین خودکار اهمیت بسیار زیادی دارد. در چند سال گذشته برند های ایرانی در زمینه طراحی خودکار پیشرفت چشمگیری داشته اند و برخی از آن ها پابه پای بهترین برند های خارجی پیش می روند. این برند ها عموما خودکار های خود را با قیمت کمتری عرضه می کنند که این مورد به خودی خود یک فاکتور بسیار مهم برای خرید خودکار محسوب می شود. از بهترین برند های تولید کننده خودکار می توان به آریا، بیک، سی کلاس، پنتر، کنکو، کیان و… اشاره کرد.

بهترین قیمت خودکار و روان نویس

پخش تکنوسان سبد کالایی متنوعی از انواع خودکار و روان نویس در اختیارتان قرار می دهد و می توانید در صفحه پیش رو بین انواع خودکار ها به جست و جو پرداخته و گزینه مورد نیازتان را با بهترین قیمت خریداری کنید. تمامی خودکار ها با تضمین سلامت فیزیکی و همچنین تضمین اصالت کالا به فروش می رسند و می توانید در بین برند های متنوع ایرانی و خارجی به انتخاب بپردازید.

در صورت بروز سوال، می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

محدوده قیمت (تومان)
0972,000