اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

لوازم جانبی ابزار برقی

بدون شک ابزار برقی جزء مهم ترین ابزار بازار می باشند و امروزه بدون استفاده از آن ها بسیاری از امور پیش نخواهد رفت. ابزار برقی علی رقم اینکه قیمت بالایی دارند، به دلیل بالابردن سرعت کار همواره پرفروش هستند. اما برای استفاده هرچه بهتر از این ابزار، نیازمند تهیه لوازم جانبی مخصوص آن خواهید بود. لوازم جانبی ابزار برقی شامل وسایلی می شوند که به کمک آن ها می توانید از ابزار برقی تان بهترین استفاده را داشته باشید. امروزه تنوع بسیار زیادی در زمینه تجهیزات جانبی ابزار برقی وجود دارد و تقریبا هر نیازی که داشته باشید می توانید وسیله مورد نظرتان را بیابید.

انواع لوازم جانبی ابزار برقی

لوازم جانبی ابزار برقی محدود به لوازم خاصی نمی شود و محصولات گسترده ای را در بر می گیرد. از پرفروش ترینِ این محصولات می توان به اتصالات دریل مانند انواع مته، سه نظام دریل، انواع لوازم جانبی هویه مانند روغن فلکس، سیم لحیم، انواع صفحه برش و… اشاره کرد. هرکدام از این دسته بندی ها شامل محصولات گسترده ای می باشد که بسته به نوع کاربری باید در بین آن ها به انتخاب پرداخت.

تیغه های صفحه برش، انواع مختلفی دارند و از آن ها برای سنگ زنی استفاده می شود. با نصب این تیغه ها در فرز برقی، می توان سطوح مختلفی را برش داد. انواع مختلف این صفحه های الماس قادرند برای سنگ زنی کاشی، گرانیت، سوهان کاربیدی و همچنین ماشین کاری فلزات مورد استفاده قرار بگیرند. مته ها نیز دارای انواع مختلفی همچون مته الماسه، چهار شیار و … هستند که برای سوراخ کردن محیط های مختلف کاربرد خواهد داشت.

خرید تجهیزات جانبی ابزار برقی از بهترین برند ها

عموما برند های زیادی لوازم مخصوص ابزار برقی را به بازار توزیع می کنند و به همین دلیل عدم توجه به شرکت سازنده موجب می شود محصولی بی کیفیت خریداری کنید. برند هایی مانند یاکسون و ریلایف همواره جزء بهترین برند های تولید کننده لوازم جانبی ابزار برقی هستند و به دلیل تولید محصولاتی خوش قیمت و باکیفیت، طرفداران زیادی دارند. شما می توانید انواع لوازم جانبی ابزار برقی را با بهترین قیمت از فروشگاه اینترنتی تکنوسان خریداری کنید. همچنین علاوه بر خرید تکی، امکان خرید عمده نیز برای مغازه داران و همکاران گرامی امان پذیر می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت انلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

محدوده قیمت (تومان)
0558,600