اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خط کش و پرگار

استفاده از وسایلی مانند خط کش، پرگار و گونیا در بین دانش آموزان و دانشجویان بخصوص در رشته های مهندسی و هنر بسیار زیاد است. کاربرد اصلی این لوازم در اموری مانند ترسیم نقشه، طراحی، اندازه گیری، ساخت کاردستی و کارهای روزانه دیگر می باشد. خط کش ها ابزاری پرکاربرد و دقیق هستند که در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می شوند. رایج ترین خط کش ها از نظر جنس شامل خط کش فلزی، خط کش چوبی و خط کش پلاستیکی می باشند که هر کدام در امور خاصی کاربرد دارند.

خط کش فلزی

پر مصرف ترین نوع خط کش می باشد که به دلیل استحکام بالایی که دارد طول عمر آن بیشتر است. خط کش فلزی هم برای مدارس و دانش آموزان استفاده می شود و هم برای کارگاه های تولیدی و کارخانه ها بهترین گزینه است. ویژگی منحصر به فرد خط کش فلزی این است که قابلیت حک کردن خطوط اندازه گیری بر روی آن ها وجود دارد. در نتیجه به مرور زمان و پس از استفاده های مداوم از خط کش، اعداد و خطوط ثبت شده بر روی آن پاک نخواهد شد.

کاربرد های خط کش فلزی:

  • ترسیم خطوط در اشکال مختلف برای افراد مبتدی
  • ترسیمات دقیق و فنی مانند نقشه کشی و ترسیم اشکال هندسی
  • کمک در ساختن ماکت، کاردستی، جعبه های تزیینی و …

خط کش پلاستیکی

عمده مصرف خط کش پلاستیکی برای دانش آموزان ابتدایی و کودکان می باشد چون وزن بسیار سبکی دارد و استفاده از آن راحت است. خط کش پلاستیکی نسبت به نمونه های فلزی برای کودکان خطر کم تری دارد.

پرگار مدادی

این نوع پرگار برای افراد مبتدی مانند کودکان، نوجوانان و دانش آموزان ابتدایی مناسب می باشد و از جنس پلاستیک ساخته می شود. به همین دلیل وزن سبکی دارد و استفاده از آن برای کودکان راحت تر است. خرید پرگار مدادی نسبت به بقیه پرگارها هزینه کم تری خواهد داشت چون پرگارهای مهندسی و حرفه ای اکثرا جنس فلزی دارند و نمونه های پلاستیکی به مراتب ارزان تر هستند.

عوامل موثر بر قیمت خط کش

قیمت خط کش با توجه به جنس، ضخامت و اندازه آن متغیر است. مدل های با کیفیت خط کش فلزی از استیل ضد زنگ ساخته می شود که قیمت آن ها گران تر است. ضخامت مناسب خط کش از تیز شدن آن به مرور زمان جلوگیری می کند و همچنین تضمین می کند که همیشه خطوطی دقیق و راست رسم کنید و به همین دلیل خط کش های ضخیم تر به مراتب قیمت بیشتری دارند. خط کش ها اغلب در اندازه های 50, 30, 20 سانتی متری تولید می شوند که افزایش طول آن ها بر روی قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

بسته لوازم تحریر

پک لوازم تحریر یک بسته شامل تعدادی نوشت افزار می باشد که برای مقاطع مختلف تحصیلی از دبستان تا دبیرستان قابل استفاده است و انواع گوناگونی از آن وجود دارد. یکی از برندهای معتبر در این زمینه سی کلاس است که دارای ابزار ضروری برای ترسیم مانند پرگار مدادی، گونیا، خط کش، نقاله، مداد و پاک کن می باشد. این ابزار جنس پلاستیکی دارند و با توجه به اجزای موجود در بسته، ست لوازم تحریر ارزان قیمتی می باشد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. برای خرید انواع خط کش، پرگار مدادی و ست لوازم التحریر می توانید از طریق همین برگه از فروشگاه اینترنتی تکنوسان اقدام به خرید نمایید.

محدوده قیمت (تومان)
094,600