اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

چراغ قوه پلیسی

چراغ قوه پلیسی به چراغ قوه های کوچکی می گویند که از نظر میزان نوردهی بهتر از چراغ قوه های دیگر عمل می کنند. برخلاف اسم این محصول، این چراغ قوه تنها توسط مامورین پلیس استفاده نمی شود و بهترین انتخاب برای کادر نجات، گروه های طبیعت گردی و … می باشد. اندازه کوچک این چراغ قوه ها موجب شده حمل آن ساده باشد و بتوانید در محیط های مختلف آن را حمل کنید. خوشبهتانه امروزه برند های زیادی به طراحی و تولید این محصول می پردازند و تقریبا در هر رنج قیمتی می توانید یک چراغ قوه پلیسی خوب و باکیفیت خریداری کنید.

ویژگی های بهترین چراغ قوه پلیسی

همانطور که گفتیم، چراغ قوه های پلیسی امروزه تنوع زیادی دارند و در انواع مختلفی تولید می شوند. به همین دلیل بهتر است در هنگام خرید به برخی نکات دقت کنید تا بتوانید یک گزینه ایده ال را متناسب نیاز تان خریداری کنید. همانقدر که کوچک بودن یک چراغ قوه پلیسی اهمیت دارد، کیفیت ساخت آن نیز دارای اهمیت است.

برخی از چراغ قوه های ارزان از متريال بی کیفیت ساخته می شوند؛ این موضوع موجب می شود طول عمر چراغ مورد نظر پایین بیاید و نتوان برای استفاده طولانی مدت روی آن حساب کرد. برخی از چراغ قوه پلیسی ها، به صورت چند کاره طراحی می شوند؛ بدین صورت که علاوه بر نور اصلی، یک پنل LED یا SMD نیز بر روی بدنه آن ها طعبیه می شود تا به صورت ایستاده بتوان از آن استفاده کرد.

قیمت چراغ قوه پلیسی

عوامل زیادی از جمله شرکت سازنده، میزان نوردهی و متریال ساخت، بر روی قیمت چراغ قوه پلیسی تاثیر می گذارند. توجه داشته باشید مدل های ارزان قیمت عملکرد متوسطی دارند و برای استفاده های حرفه ای مناسب نمی باشند. اگر به دنبال یک محصول حرفه ای می گردید، طبیعتا باید هزینه بیشتری پرداخت کرده و به سراغ برند های بالارده بروید. برند هایی مانند اسمال سان، دی پی، کملیون و… با وجود تولید محصولات باکیفیت، آن ها را با قیمت اقتصادی به فروش می رسانند و به همین دلیل ارزش خرید بالایی دارند.

محدوده قیمت (تومان)
01,522,500