اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

نظم دهنده ابزار

مرتب ماندن و سالم ماندن ابزار آلات برای افرادی که به صورت روزانه از ابزار مختلف استفاده می کنند اهمیت زیادی دارد. در صورتی که ابزار تان همواره منظم بماند، می توانید در سریع ترین زمان ممکن به وسایل مورد نیاز دسترسی داشته باشید و هیچگاه آن را فراموش نخواهید کرد. به همین دلیل نظم دهنده های ابزار از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند.

چرا باید از نظم دهنده ابزار استفاده کنیم؟

نظم دهنده های ابزار مانند جعبه ابزار و کیف ابزار مزایای زیر را دارند:

  1. از گم شدن ابزار های شما جلوگیری می کنند.
  2. در استفاده های بعدی خیلی راحت می توانید ابزار مورد نظر خود را پیدا کنید.
  3. امکان جابجایی آسان کلیه ابزارها را فراهم می کنند.
  4. از ابزار آلات در برابر خوردگی و زنگ زدگی تا حد زیادی محافظت می کند.

بهترین نظم دهنده ابزار چیست؟

برای پاسخ دادن به این سوال ابتدا باید بدانیم نظم دهنده ابزار را برای چه کاربردی می خواهیم، مثلا اگر به دنبال یک نظم دهنده خانگی هستید خب مطمئنا یک جعبه ابزار پلاستیکی یا یک کیف ابزار که وزن کمی هم دارد گزینه مناسبی است. در عوض اگر نظم دهنده ابزار را برای کارگاه یا تعمیرگاه می خواهید باید از یک جعبه ابزار فلزی که استحکام بیشتری دارد استفاده کنید.

ویژگی های یک جعبه ابزار حرفه ای

اگر به دنبال خرید جعبه ابزار کامل می باشید بهتر است تا با در نظر گرفتن ویژگی های زیر و مراجعه به پخش تکنوسان لیست قیمت جعبه ابزار را مشاهده نمایید.

  • اگر قصد خرید جعبه ابزار فلزی را دارید حتما از پوشش خوبی برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی برخوردار باشد.
  • اگر قصد خرید جعبه ابزار پلاستیکی را دارید حتما از پلاستیک با دوام باشد تا ابزار آلات تیز به بدنه آن آسیب نرسانند.
  • در صورتی که درب تاشو دارد حتما لولای فلزی داشته باشد، لولاهای پلاستیکی استحکام کافی را ندارند.
  • فضای تقسیم بندی شده ای برای ابزارآلات، پیچ و مهره، میخ و سایر وسایل داشته باشد.
  • دستگیره راحت و مناسبی جهت حمل و نقل داشته باشد.

وسایل یک جعبه ابزار خانگی

برای یک جعبه ابزار کوچک خانگی می توان از یک جعبه ابزار پلاستیکی یا کیف ابزار استفاده نمود. که حداقل شامل تجهیزات زیر باشد:

انبردست – پیچ گوشتی دوسو و چهارسو – انبر قفلی – آچار فرانسه – فازمتر – اره چوب بر – اره آهن بر – چکش – قیچی – متر – دستکش – پیچ و مهره – بست کمربندی – هویه و سیم لحیم – میخ

انواع کیف ابزار

کیف ابزار ها نیز از تنوع بسیار زیادی برخوردارند و هرکدام از آن ها برای کاربری های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. در زیر انواع مختلف کیف ابزار را مورد بررسی قرار می دهیم.

کیف ابزار کمری

همانطور که از نام آن پیداست مانند کمربند دور کمر بسته می شود، فضای نسبتا کوچکی فقط برای ابزارهای ضروری دارد. کیفیت قلاب و نواری که دور کمر قرار می گیرد در راحتی استفاده از این کیف تاثیر بسزایی دارد.

کیف ابزار دوشی

مانند سایر کیف های رودوشی با این تفاوت که از استحکام بیشتری برای تحمل وزن ابزارها ساخته می شود. همچنین از بخش های مختلفی که بوسیله زیپ جدا شده اند تشکیل شده است. کیفیت بند و دسته این کیف ها رابطه مستقیمی با راحتی و نحوه استفاده از آن دارد. به منظور اطمینان و راحتی بیشتر در برخی مدل ها از دوبند که در جلو و پشت به صورت ضربدری بسته می شوند استفاده شده است.

کیف ابزار سامسونتی

یک کیف ابزار دقیقا مشابه کیف های سامسونت با تقسیم بندی های زیاد برای انواع ابزار آلات و لوازم مصرفی که فضای مناسبی به عنوان یک کیف ابزار حرفه ای دارد. کیفیت جنس بدنه این کیف تاثیر بسزایی در ماندگاری آن دارد. معمولا بر روی کیف ابزار سامسونتی دو گیره برای قفل شدن درب و یک دسته برای حمل آن وجود دارد. در بعضی نمونه ها از یک کش پهن برای استحکام بیشتر بدنه نیز استفاده می شود.

کیف ابزار کوله ای

دقیقا یک کوله پشتی را در نظر بگیرید که تمام قسمت های آن دسته بندی شده است. در این نوع از کیف ابزارها برای هر وسیله یک جای مخصوص تعبیه شده است. کیفیت بند کوله در ماندگاری و راحتی استفاده از آن موثر است. همچنین در این نوع حتما باید از زیپ با کیفیتی استفاده شود.

در نهایت اینکه اگر به دنبال یک کیف ابزار کوچک هستید نوع کمری و دوشی آن را به شما پیشنهاد می کنیم و اگر به دنبال یک کیف ابزار بزرگ هستید نوع کوله ای و سامسونتی آن را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین در نظر داشته باشین که یک کیف ابزار بزرنتی می تواند از نمونه های کمری، دوشی و کوله ای باشد.

محدوده قیمت (تومان)
0699,600