Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

در بازکن صوتی

بی راه نیست اگر صفت پرفروش ترین نوع در بازکن ها را متعلق به اف اف صوتی بدانیم و آن ها را عضو جدانشدنی ساختمان های مسکونی معرفی کنیم. این ابزار به دلیل ساختار ساده تر و ارائه امکانات محدودتر، قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به در بازکن تصویری دارد. در بازکن صوتی همانطور که از نامش پیداست امکان مکالمه صوتی بین مراجعه کننده و میزبان را بوجود می آورد. 

اجزا درباز کن صوتی

اف اف های صوتی به صورت کلی از چهار بخش اصلی تشکیل شده اند. هرکدام از این بخش ها وظیفه ای جداگانه داشته و حتی در مواردی با تطابق مدل، امکان خرید یک به یک آن ها به صورت مستقل از هم وجود دارد. بدون حتی یکی از این اجزا آیفون صوتی عملا بلا استفاده بوده و کاربردی ندارد.

گوشی در باز کن صوتی

گوشی های آیفون صوتی وظیفه انتقال صدای میزبان به مهمان و دریافت صدای مهمان و انتقال آن به میزبان را برعهده دارند. عموما این جز در اکثر مدل ها، طرح و نقش ساده ای داشته و به رنگ سفید تولید می شود. تفاوتی که می توان در مدل های مختلف گوشی اف اف صوتی یافت، در اندازه و کیفیت انتقال صدا است. 

پنل آیفون صوتی

اسپیکر، میکروفون و شاسی زنگ همه و همه در پنل آیفون صوتی گنجانده شده اند. کیفیت ساخت و مقاومت بالای این جز دو فاکتور بسیار مهم در هنگام خرید در بازکن صوتی تلقی می شوند. از آنجا که این بخش در بیرون از ساختمان و عموما در فضای باز نصب می شود، حتما باید مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی و رطوبت داشته باشد.

منبع تغذیه

برق مورد نیاز پنل آیفون صوتی و همچنین برق مورد نیاز قفل دربازکن توسط منبع تغذیه تامین می شود. از آنجا که منبع تغذیه جریان و ولتاژ های متفاوتی دارد، لازم است برای خرید آن حتما به ولتاژ و جریان مورد نیاز برند و مدل آیفون صوتی دقت کرد. برخی از قفل های درباز کن همراه خود ترانس مورد نیاز را دارند اما مدل هایی نیز وجود دارند که باید منبع تغذیه جداگانه ای برای آن ها خریداری شود.

قفل در بازکن

 قفل دربازکن به عنوان آخرین جز از ساختار اف اف های صوتی و مهم ترین جز از آن شناخته می شود. قفل در بازکن عموما در دو نوع قفل زنجیری و قفل درب بازکن بدون زنجیر تولید شده که نوع زنجیری آن نصب ساده تر و قیمت پایین تری دارد. 

برای خرید اف اف صوتی به نکات زیر دقت کنید!

پیش از خرید آیفون صوتی لازم است به فاکتورهای مختلفی از قبیل کیفیت صوت، میزان حساسیت به صدای محصول، جنس بدنه و ... توجه کرد. تعداد رشته سیم های تعبیه شده درون ساختار اف اف صوتی تا حد قابل توجهی تعیین کننده خوب و یا بد بودن فاکتورهای ذکر شده می باشد. در بازکن های صوتی موجود در بازار عموما در دو گروه 4 سیم و 6 سیم جای داده می شوند.

  1.  آیفون صوتی شش سیم : این نوع در بازکن که جز اولین و قدیمی ترین مدل های اف اف صوتی شناخته می شود، از این جهت شش سیم خوانده می شود که اتصال گوشی آیفون به پنل توسط 6 سیم انجام می شود. هر کدام از این سیم ها وظیفه ای مستقل از هم برعهده دارند. این نوع از آیفون های صوتی ری اکشنی آرام نسبت به اکت مخاطب داشته و مشکلات و معایب بیشتری دارند.
  2.  آیفون صوتی چهار سیم : در مقابل آیفون های صوتی شش سیم، اف اف های صوتی 4 سیم قرار دارند که برای اتصال گوشی به پنل از چهار سیم استفاده می کنند. این نسل جدیدتر، به روزتر و پیشرفته تر از نسل قبلی بوده و عملکردی سریع دارد. کیفیت صدای ارائه شده در این مدل بهتر از اف اف 6 سیم بوده و میزان حساسیت بیشتری دارد.

خرید در بازکن صوتی با بهترین قیمت از تکنوسان

فروشگاه اینترنتی تکنوسان مدل های مختلفی از در بازکن صوتی را گرد هم آورده و بستر مناسبی برای خرید آیفون صوتی با بهترین قیمت و گارانتی معتبر را ایجاد کرده است. همچنین اگر به دنبال خرید انواع در باز کن صوتی به صورت عمده هستید، می توانید از تکنوسان خرید عمده این محصول را انجام دهید. برای خرید عمده تنها کافی است در سایت ثبت نام کرده و پس از تایید حساب کاربری، به راحتی خرید خود را انجام دهید.

محدوده قیمت (تومان)
0413,100