ساعت هوشمند و لوازم جانبی

طی سال‌های اخیر، شاهد رشد چشمگیر گجت‌های کوچک و بزرگ با قابلیت‌ها و امکانات متنوع و کارآمد بودیم که یکی از پرسروصداترین آن‌ها ساعت هوشمند بوده است. رقابت شرکت‌های بزرگ برای رونق در بازار ساعت دیجیتالی و هوشمند و جذب مخاطبان بیشتر برای این گجت مدرن در حدی بوده است که تلاش می‌کنند آن را همانند گوشی‌های پرچم‌دار هربار با آخرین و کامل‌ترین فناوری و طراحی عرضه کنند. فناوری هایی همانند اعلام و نمایش اعلان های گوشی شما، برقراری تماس، نمایش وضعیت های جسمی و سلامت، تنظیم آلارم، بدنه مقاوم در کنار طراحی های زیبا و … در ساعت دیجیتالی و هوشمند به کار می رود.

لوازم جانبی ساعت هوشمند

در کنار هر گجتی تعدادی لوازم جانبی برای کاربردهای مختلف مانند زیبایی، محافظت و عملکرد بهتر از آن گجت ارائه می شود. ساعت هوشمند هم از این قاعده مستثنی نیست. تکنوسان در کنار ساعت هوشمند لوازم جانبی نظیر گلس و محافظ، بند ساعت و کابل و شارژر آن را ارائه می دهد.

گلس و محافظ ساعت هوشمند

برای محافظت از ساعت های هوشمند دو گزینه وجود دارد؛ نخست استفاده از محافظ بدنه به علاوه گلس که علاوه بر جلوگیری از ایجاد خط و خش یا ضربه به شیشه، از بدنه ساعت نیز محافظت می کند (این مدل بیشتر برای اپل واچ استفاده می شود). دوم گلس های شیشه ای و سرامیکی که بر روی صفحه نمایش ساعت قرار گرفته و تنها از ایجاد خط و خش و ضربه جلوگیری می کنند.

بند ساعت هوشمند

بدون شک یکی از ویژگی های ساعت هوشمند و دستبند سلامتی امکان تعویض و تغییر بند آنها می باشد. تنوع بالای این دسته کالایی در جنس ، طرح و رنگ و البته قیمت های نسبتا ارزان آن سبب شده تا در بین طرفداران ساعت های هوشمند از محبوبیت بالایی برخوردار شوند.

کابل و شارژر ساعت هوشمند

اسمارت واچ ها از شارژر مخصوص خود برای شارژ شدن استفاده می کنند. در صورت خرابی یا گم شدن کابل شارژ و شارژر می توانید از طریق فروشگاه تکنوسان اقدام به خرید یک عدد کابل یا شارژر ساعت هوشمند جدید نمایید.

قیمت ساعت هوشمند و لوازم جانبی آن

شما می توانید انواع ساعت هوشمند را در این برگه از فروشگاه اینترنتی تکنوسان مشاهده کنید و با کلیک بر روی محصول مورد نظر تمام اطلاعات لازم در مورد آن را مطالعه نمایید. دقت نمایید برای راحتی و مقایسه قیمت آسان تر شما کاربران دسته های جداگانه ای به صورت اختصاصی برای فروش ساعت هوشمند، فروش گلس و محافظ ساعت هوشمند، فروش بند ساعت هوشمند و فروش کابل و شارژر ساعت هوشمند در نظر گرفته شده است. با مراجعه به برگه های ذکر شده به راحتی می توانید قیمت های آن دسته کالایی را در کنار هم مشاهده نموده و با توجه به کارایی و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید، اقدام به ثبت سفارش نمایید.