کسب و کار

مصاحبه اختصاصی تکنوسان با مدیر عامل شرکت توسن سیستم شرق (تسکو)

در گفتگویی که جناب جعفری، مدیر عامل شرکت توسن سیستم، با نماینده تکنوسان داشت؛ در ابتدا ضمن توضیح مختصری از برند تجاری توسن سیستم، درباره شعب نمایندگی فروش و توسعه واحد کنترل و کیفیت محصولات تسکو سخن گفتند و در پایان کسبه های بازار را مخاطب قرار دادند.

مدیرعامل شرکت توسن سیستم گفت: برند تجاری توسن سیستم در سال 1381 تاسیس شد و پس از 4 سال، برند تسکو را به ثبت رساندیم و در این سال ها با اشتغال زایی برای نیروهای انسانی ایرانی، به یکی از اهداف مهم خود رسیدیم. بخش اول مصاحبه مدیر عامل شرکت توسن سیستم شرق (تسکو) با تکنوسان را می توانید در ویدئو زیر تماشا نمایید:

 

ایشان در راستای اضافه شدن شعب نمایندگی پس از فروش فرمودند: بالاتر از گارانتی، کیفیت اطمینان بخش است؛ اما وجود خدمات پس از فروش باعث دلگرمی مصرف کنندگان می شود که در این راستا ما شعب نمایندگی تسکو را در استان های اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز ایجاد کرده ایم و به زودی در دو استان زاهدان و کرمانشاه نیز حضور پیدا خواهیم کرد.
وی در ادامه گفت: هدف ما ارائه بهترین کیفیت است تا مصرف کنندگان نیازی به خدمات پس از فروش نداشته باشند اما سعی داریم با حضور در تمام شهرهای ایران، مصرف کنندگان در سریع ترین زمان ممکن به ما دسترسی پیدا کنند.

وی در ادامه با ذکر اینکه اعتماد مردم، وظیفه سنگینی را به دوش ما گذاشته است؛ افزود: ما سعی داریم با توسعه واحد کنترل و کیفیت، کالاهای با کیفیت بیشتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم. جناب جعفری در ادامه خاطر نشان کرد که قرار گرفتن محصولات جدید در سبد خرید تسکو، مستلزم این است که این محصولات علاوه بر داشتن کیفیت قابل قبول، از لحاظ پارامترهای کیفی تسکو نیز مورد تایید ما باشند. به عبارتی دیگر خط مشی تسکو به این صورت است که اگر در وهله اول از مصرف کالاهای خود رضایت نداشته باشیم، به هیچ وجه آن را برای فروش به مصرف کننده عرضه نمی کنیم.

جناب جعفری در پایان گفتگو ضمن تشکر از مجموعه تکنوسان که مخاطبان آن کسبه بازار هستند، افزود: تنها کسب و کارهایی امروزه موفق هستند که بتوانند هزینه های خود را مدیریت کرده و در ادامه ارزش خرید ایجاد کنند. ما هر روز با مدیریت زنجیره توزیع، سعی داریم تا کمترین قیمت ممکن را برای کالاهای خود در نظر بگیریم. در این راستا از بازار خواهش می کنیم که کمک کنند تا کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب، به راحتی در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرد. در این راستا ما هم تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا منافعی برای دوستانی که در توزیع محصولات تسکو فعالیت دارند، ایجاد کنیم.

بخش دوم مصاحبه اختصاصی تکنوسان با مدیر عامل شرکت توسن سیستم شرق (تسکو) را نیز می توانید در ویدئو زیر تماشا کنید:

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا