اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

Sniper Ghost Warrior 3 PC 6DVD9 مدرن

Sniper Ghost Warrior 3 PC Modern

/images/static/free-shipping.jpg
مشخصات
شناسه محصول 100254
خرید محصول

محصولات مرتبط

تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

نقد و بررسی

بازی کامپیوتر Sniper Ghost Warrior 3 مدرن

تعداد دیسک: شش حلقه DVD9سبک بازی : اکشن اول شخصناشر : شرکت مدرنرده سنی بازی : +۱۸
شماره مجوز: ن م / ۹۶ / ۶۰۰

بازی رایانه ای Sniper Ghost Warrior 3 یک بازی اکشن جهان باز می باشد که در سال ۲۰۱۷ توسط استودیوی بازی سازی CI Games ساخته و منتشر شده است. بازی مذکور که دنباله ای مستقیم بر دو بازی قبلی این سری می باشد به گفته منتقدین و همچنین با توجه به مشاهده های اولیه کامل ترین نسخه ساخته شده از لحاظ داستانی، المان های جهان باز و هچنین ترکیب گیم پلی و نوع بازی می باشد. در این نسخه سازندگان توجه ویژه ای به محدودیت های انسانی و کارهایی که یک سرباز انسان می تواند انجام بدهد داشته اند که در نتیجه آن سه سبک بازی تک تیر انداز، شبح و جنگ جو برای این بازی طراحی شده است.

این شما هستید که در این بازی نحوه وارد شدن به مناطق دشمن و نحوه نابودی آنها را انتخاب می کنید. شما تصمیم گیرنده سبک گیم پلی خود و سلاح های مورد استفاده تان می باشید. بازی رایانه ای Sniper Ghost Warrior 3 کامل ترین بازی در این سری و یکی از جالب ترین و پر محتوا ترین بازی ها در سبک خود می باشد.

در بازی Sniper Ghost Warrior 3 شما در نقش یک تک تیر انداز آمریکایی به نام جاناتان نورث (Jonathan North) ظاهر می شوید که زمانی فرمانده نیروی دریایی بوده و در پی ماموریتی جدید پا به سرزمین گرجستان و در نزدیکی مرز روسیه می گذارد. جاناتان به خاطر گذشته تلخی که داشته، اسلحه را برای مدتی کنار گذاشته بود اما به دلایلی نامعلوم، دوباره وارد ماموریتی مرگبار شده است.این بازی شما را در شرق اروپا و داخل کشور گرجستان قرار می‌دهد جایی که در حال حاضر درگیر یک جنگ داخلی است و شما در وسط این جنگ قرار می‌گیرید. شما کنترل یک تفنگدار دریایی به نام جان نورث را بر عهده می‌گیرید که هدف آن نه تنها جلوگیری از درگیری‌های بیشتر در این کشور است بلکه درصدد یافتن برادر گمشده ی خود و نجات سربازی به اسم رابرت است.

حداقل سیستم موردنیاز برای اجرای بازی:

سیستم عامل: Windows 7/8.1/10 64-bitپردازنده: i3 3240 3.4 GHz or AMD FX-6350 3.9 GHzرم: ۸GB RAMکارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GBدایرکت ایکس: DirectX ۱۱فضای موردنیاز: ۵۰GB available space 

مشخصات محصول

نظرات کاربران

نظر تا اکنون ثبت شده