اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
King Of The Road PC 1DVD
King Of The Road PC 1DVD

King Of The Road PC 1DVD

King Of The Road PC 1DVD

تنوع‌های قابل سفارش
/images/static/free-shipping.jpg
مشخصات
شناسه محصول 15897
خرید محصول

محصولات مرتبط

تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

نقد و بررسی

King Of The Road 1DVD

بازی کامپیوتری سلطان جاده ها

تعداد دیسک: ۱DVD

پخش عمده نرم افزار، بازی های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن به قیمت خرید عمده و همکار

تسلط بر رانندگی در جاده ها آرزویی است که در بازی هیجان انگیز King of the Road به آن خواهید رسید. شما راننده کامیون بزرگی خواهید بود که وزنی معادل ۳۲ تن دارد! در این بازی شما باید محموله خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل دهید و این شما را مجبور می کند تا با به کارگیری حداکثر مهارت و دقت به کارهایی از قبیل در نظر نگرفتن دوربین های کنترل سرعت، گذشتن از چراغ قرمز، دور زدن با سرعت بالا در پیچ های خطرناک، فرار از دست پلیس و ... بپردازید. King of the Road به طور باور نکردنی سرعت و لذت رانندگی هیجان انگیز را برای شما به ارمغان خواهد آورد. بازی سلطان جاده ها از محبوبترین بازی های ماشین سواری محسوب می شود که با مسافرت به جاده های مختلف با آب و هواهای متفاوت سفر خواهید کرد و باید مراقب دوربـیـن کـنـتـرل سـرعـت، پیچ های خطرناک و پلیس باشید و هنگامی که بار سنگین بر کامیون دارید و هوا هم بارانی است مراقب رانندگی خود باشید. ویژگی های بازی : – � بیش از بیست کامیون بزرگ و قابل تنظیم برای رانندگی – � مسابقه کامیون رانی با سرعت باور نکردنی – � تغییر واقعی آب و هوا و ساعات شبانه روز – � ۲۰ گزینه ارتقاء سطح کامیون به سطوح بالا تر – � حضور ماشین های دیگر در جاده از قبیل سواری ها – � ۱۵۰ کیلو متر جاده های مخفی و راه های میانبر – � گیربکس های دستی و تمام اتوماتیک – � دارا بودن ۳ حالت برای بازی چند نفره  و ... حداقل سیستم مورد نیاز: 

  • CPU: -
  • RAM: ۶۴MB
  • کارت گرافیک: ۸MB
  • فضای خالی مورد نیاز برای نصب: ۱GB
  • ویندوز: XP
  • سبک بازی: مسابقه ای / ماشین سواری

نصب آسان به همراه اتوران فارسی به همراه بعضی نرم افزارهای پیش نیاز برای نصب بازی در صورت لزوم تمام بازی های عرضه شده در سایت تکنوسان، شرکتی (ارجینال پشت نقره ای) و دارای مجوز و هولوگرام وزارت ارشاد اسلامی می باشند.

پخش عمده نرم افزار، بازی های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن

توجه داشته باشید موارد زیر ممکن است در سفارش بازی متفاوت باشد:

  • عکس روی بسته بندی با عکس گذاشته در سایت
  • شرکت منتشر کننده بازی
  • و گاهی ممکن است یک عنوان بازی درتوزیع های مختلف یک بار بر روی DVD9 و در توزیع بعدی روی DVD معمولی پخش شود که باعث تفاوت در تعداد دیسک ها و در نتیجه تفاوت اندک قیمت (کاهش یا افزایش) خواهد شد.

 

مشخصات محصول

نظرات کاربران

نظر تا اکنون ثبت شده