اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

شارژر فندکی Remax Aliens RCC304 Highcopy

Remax Aliens RCC304 3Port Highcopy Car Charger

دیگر برندها - Other Brands
/images/static/free-shipping.jpg
مشخصات
شناسه محصول 189171
خرید محصول

نقد و بررسی

شارژر فندکی Remax Aliens RCC304 3Port Highcopy

کار با تلفن های همراه روز به روز در حال افزایش است و ما تقریبا این وسیله را در هر جایی با خود به همراه داریم و این به گونه ای است که می توان تلفن های همراه را عضوی جدایی ناپذیر از خود دانست. برای اینکه بتوانیم گوشی خود را همیشه آماده بکار نگه داریم، راه های متفاوتی نیز داریم. شارژر فندکی Remax Aliens RCC304 3Port این امکان را به ما می دهد که بتوانیم موبایل خود را در خودرو خود هم شارژ کنیم و آن را آماده به کار نگه داریم.

RCC304 دارای ۳ پورت می باشد که به این صورت امکان شارژ کردن همزمان ۳ دستگاه را به شما می دهد. البته به این مورد باید اشاره کرد که حداکثر شدت جریان خروجی از شارژر فندکی ریمکس مدل Aliens RCC304 برابر با ۴٫۲ آمپر می باشد، بنابراین اگر می خواهید به شکل همزمان سه دستگاه را باهم شارژ کنید، باید در نظر داشته باشید که این جریان نسبت به دستگاه مورد شارژ ، تقسیم می شود.

شارژر فندکی Remax Aliens RCC304 3Port Highcopy

در ریمکس ، اگر بخواهید تنها از یک پورت برای شارژ کردن وسیله خود استفاده کنید، باید این نکته را مورد توجه خود قرار دهید که حداکثر شدت جریان خروجی از تنها یک پورت ، برابر با ۲٫۴ آمپر بوده و سرعت خوبی را به شما می دهد تا بتوانید گوشی خود را شارژ کنید. با توجه به شدت جریان خروجی ۲٫۴ آمپری ، در نظر داشته باشید که حتی می توانید تبلت خود را نیز شارژ کنید. توجه کنید که تمامی اعداد فوق به میزان برق ورودی بستگی دارد.

RCC304 ، شارژ را به شکل هوشمند ، متناسب با وسیله ای که برای شارژ کردن به آن می زنید، منتقل می کند، پس خیالتان از بابت میزان جریان عبوری راحت باشد.

مشخصات محصول

مشخصات
پشتیبانی از شارژ سریعندارد
نوع پورتUSB
تعداد پورت خروجی3 عدد
ابعاد22 × 42 × 74 میلی‌متر
وزن23 گرم
تعداد پورت3 عدد
سایر توضیحاتامکان شارژ همزمان 3 دستگاه قابلیت شارژ تبلت ، تنها با استفاده از یک پورت امکان انتقال شدت جریان عبوری به صورت هوشمند
حداکثر شدت جریان خروجی از تمامی پورت ها4.2 آمپر
حداکثر شدت جریان خروجی از یک پورت2.4 آمپر

نظرات کاربران

نظر تا اکنون ثبت شده