اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

Obduction PC 1DVD9 گردو

Gerdoo Obduction PC 1DVD9

گردو - Gerdoo
/images/static/free-shipping.jpg
مشخصات
شناسه محصول 29579
خرید محصول

محصولات مرتبط

تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

نقد و بررسی

Obduction PC 1DVD9 گردو

بازی Obduction مخصوص کامپیوتر از نشر گردو

رده بندی سنی : ۱۲+سبک بازی : ماجراجوییشماره مجوز : ۹۵/۵۶۳/ن مقیمت پشت جلد : ۳۰۰٫۰۰۰ ریالتعداد دیسک: ۱DVD9شبی ساکت و زیبا...تنها صدای قدم هایتان سکوت شب را می شکند. مناظری بی بدیل و زیبا، رویایی جاودانه از شبی آرام.سکوت و آرامش شب را جسمی ناشناس و عجیب با فرود نورانی خود از آسمان پر ستاره شکسته و شما را بدون اجازه و صحبتی، به ماجراجوئی پر هیجانی در سراسر جهان هستی می برد. پس از چند ثانیه خود را در سرزمینی با نام Hunrath یافته و از عجایب ماورائی آن شگفت زده خواهید شد. شما توسط نیرویی فرازمینی ربوده شده و به جهان های دیگری منتقل شده اید. با کنار هم قرار دادن مشاهدات خود، عکس های گرفته شده و پازل های فکری راه بازگشت به خانه را در این سرزمین های ناشناخته پیدا کنید.در این بازی به ماجراجویی های مختلفی پرداخته و از مناظر و تجربیات مختلف عکاسی کنید. از ویژگی برتر این بازی محیط نامحدود آن بوده و شما در نقش کاراکتر اصلی بازی در جای جای آن حضوری پررنگ خواهید داشت. مناظر بسیار زیبا، گرافیک خارق العاده و استثنایی، صداگذاری واقعی و حرکاتی واقع گرایانه در کنار گیم پلی منحصربفرد و خاص از ویژگی های برتر Obduction به شمار می رود.حداقل سیستم مورد نیاز:(Operation System : ۷ – ۸ – ۸٫۱ – ۱۰ (۶۴ BitCPU : Intel Core i5 2500Hard Disk : ۲۰ GBRam : ۸ GBGraphics : ۱ GBVGA : NVIDIA GeForce 660 GTXAMD 7700 Series

پخش عمده نرم افزار، بازی های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن به قیمت خرید عمده و همکار

به همراه بعضی نرم افزارهای پیش نیاز برای نصب بازی در صورت لزومتمام بازی های عرضه شده در سایت تکنوسان، شرکتی (ارجینال پشت نقره ای) و دارای مجوز و هولوگرام وزارت ارشاد اسلامی می باشند.

پخش عمده نرم افزار، بازی های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن

توجه داشته باشید موارد زیر ممکن است در سفارش بازی متفاوت باشد:

  • عکس روی بسته بندی با عکس گذاشته در سایت
  • شرکت منتشر کننده بازی
  • و گاهی ممکن است یک عنوان بازی درتوزیع های مختلف یک بار بر روی DVD9 و در توزیع بعدی روی DVD معمولی پخش شود که باعث تفاوت در تعداد دیسک ها و در نتیجه تفاوت اندک قیمت (کاهش یا افزایش) خواهد شد.

مشخصات محصول

مشخصات
ناشرگردو Gerdoo

نظرات کاربران

نظر تا اکنون ثبت شده