اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

Max Payne PC 1DVD گردو

Gerdoo Max Payne PC 1DVD

گردو - Gerdoo
/images/static/free-shipping.jpg
مشخصات
شناسه محصول 29586
خرید محصول

محصولات مرتبط

تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

نقد و بررسی

Max Payne PC 1DVD گردو

بازی Max Payne مخصوص کامپیوتر از نشر گردو

رده بندی سنی : ۱۸+سبک بازی : تیراندازی، سوم شخصشماره مجوز : ۹۵/۳۸۶/ن مقیمت پشت جلد : ۳۰۰٫۰۰۰ ریالتعداد دیسک: ۱DVDبازی هیجان انگیز و زیبای Max Payne داستان زندگی مکس (افسر پلیس نیویورک) است. مکس پین پس از بازگشت به منزل با صحنه ای دل خراش روبرو می شود. همسر و دختر خردسال او توسط جنایتکاران معتاد با فجیع ترین حالت ممکن به قتل رسیده اند.  مکس در پی شناسایی و انتقام از عامل اصلی قتل خانواده‌اش به معتادان جنایتکاری روبرو می شود که تحت تأثیر ماده‌ مخدر توهم زایی به نام "Valkier" به این اعمال وحشیانه دست می‌زنند. در پی جستجوهای بیشتر، او متوجه می‌شود که این دارو نتیجه یکی از پروژه‌های سری ارتش آمریکا بوده که به منظور افزایش پایداری نیروی پیاده اجرا شده‌است. این پروژه به خاطر عدم نتیجه قابل قبول، مدتی پیش رسماً متوقف شده ولی زنی به نام “نیکل هورن” این پروژه را به صورت غیر قانونی و پنهانی ادامه داده‌است. در ادامه بازی مکس پین در جستجوی نیکل هورن از مراحل پرخطری عبور می‌کند و....حداقل سیستم مورد نیاز:Operation System : XP (۳۲ Bit) – ۷ – ۸CPU : Pentium IIIHard Disk : ۲ GBRam : ۱۲۸ MBGraphics : ۳۲ MBVGA : NVIDIA GeForce 4 TiATI Radeon 8500

پخش عمده نرم افزار، بازی های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن به قیمت خرید عمده و همکار

به همراه بعضی نرم افزارهای پیش نیاز برای نصب بازی در صورت لزومتمام بازی های عرضه شده در سایت تکنوسان، شرکتی (ارجینال پشت نقره ای) و دارای مجوز و هولوگرام وزارت ارشاد اسلامی می باشند.

پخش عمده نرم افزار، بازی های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن

توجه داشته باشید موارد زیر ممکن است در سفارش بازی متفاوت باشد:

  • عکس روی بسته بندی با عکس گذاشته در سایت
  • شرکت منتشر کننده بازی
  • و گاهی ممکن است یک عنوان بازی درتوزیع های مختلف یک بار بر روی DVD9 و در توزیع بعدی روی DVD معمولی پخش شود که باعث تفاوت در تعداد دیسک ها و در نتیجه تفاوت اندک قیمت (کاهش یا افزایش) خواهد شد.

مشخصات محصول

مشخصات
ناشرگردو Gerdoo

نظرات کاربران

نظر تا اکنون ثبت شده