اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

MXGP 3 PC 2DVD9

/images/static/free-shipping.jpg
مشخصات
شناسه محصول 49185
خرید محصول

محصولات مرتبط

تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

نقد و بررسی

MXGP 3 PC

تعداد دیسک: ۲DVD9بازی MXGP3: The Official Motorcross Videogame یکی از هیجان انگیزترین تجربه های شما در زمینه بازی های مسابقه ای خواهد بود. در این بازی که با موتور بازی UNREAL 4 باز طراحی شده، مسابقات موتوکراس قهرمانی جهان شبیه سازی شده است و نوید گیم پلی پویاتر و جذاب تر از همیشه را به شما می دهد. شرایط آب و هوایی متغیر مسابقه در نوع خود منحصر به فرد است و هر کدام از این تغییرها روی دید و پیست رانندگی موتورسواران تاثیر گذار است و حتی ماهرترین بازیکنان را به چالش خواهد کشید. گل و لای، گرد و خاک و موانع بلند و کوتاه در حالی که صدای موتورهای موتوسیکلت شما در نهایت گاز دادن به گوش می رسد و در کنار همه اینها گرفیک نوآورانه و خلاقیت هایی که تنها در این نسخه خواهید دید، لحظات هیجان انگیزتری را برا تمام بازیکنان خواهد ساخت.حداقل سیستم مورد نیاز:(Operation System : ۷ – ۸ – ۸٫۱ - ۱۰ (۶۴ bitCPU : Intel Core i5 2500kHard Disk : ۲۰ GBRam : ۴ GBGraphics : ۲ GBVGA : NVIDIA GeForce 760ATI Radeon HD 7950

پخش عمده نرم افزار، بازی های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن به قیمت خرید عمده و همکار

تمام بازی های عرضه شده در سایت تکنوسان، شرکتی (ارجینال پشت نقره ای) و دارای مجوز و هولوگرام وزارت ارشاد اسلامی می باشند.

پخش عمده نرم افزار، بازی های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن

توجه داشته باشید موارد زیر ممکن است در سفارش بازی متفاوت باشد:

  • عکس روی بسته بندی با عکس گذاشته در سایت
  • شرکت منتشر کننده بازی
  • و گاهی ممکن است یک عنوان بازی درتوزیع های مختلف یک بار بر روی DVD9 و در توزیع بعدی روی DVD معمولی پخش شود که باعث تفاوت در تعداد دیسک ها و در نتیجه تفاوت اندک قیمت (کاهش یا افزایش) خواهد شد.
  

مشخصات محصول

نظرات کاربران

نظر تا اکنون ثبت شده