در بازار پر رقابت امروز، تبلیغات امری الزامی و پر بازده برای برندها و شرکت هاست. مصرف کننده ها برای انتخاب کالای مدنظر خود به دنبال برندی هستند که اطلاعاتی درباره اش بتوانند بدست بیاورند یا قبلا با آن آشنا شده باشند. تبلیغات یک سرمایه گذاری برای فروش بیشتر برای همه شرکت هاست و غفلت از آن باعث کاهش اعتبار و در نهایت کاهش فروش و سود خواهد شد. اما تبلیغات امری پر هزینه است و اگر به درستی مدیریت نشود و در جای درست خود، انجام  نشود، بازده مطلوبی نخواهد داشت.

تکنوسان به عنوان بزرگترین سایت فروش عمده در ایران (با بیش از ۶ هزار حساب تایید شده همکاری) و رتبه ۴۰۰ الکسا ایران با بیش از چند هزار کاربر روزانه و کسب رتبه های برتر در کلمات کلیدی در نتایج گوگل این فرصت را فراهم کرده تا کالا و محصولات خود را با هزینه ای معقول به طیف وسیعی از مخاطبان در سراسر ایران معرفی کنید.

مزیت اصلی تکنوسان در مقایسه با سایت های مشابه در این است که چون اکثر مشتریان تکنوسان مغازه داران و پخش کننده ها در سراسر ایران هستند، اثرگذاری تبلیغات در فروشگاه اینترنتی تکنوسان علاوه بر فضای آنلاین، در بازار سنتی داد و ستد (مغازه ها) که اکثریت فروش و گردش مالی بازار ایران را تشکیل می دهند، نیز اثرگذار است. معرفی برند و محصولات به مغازه دارها باعث انتقال اطلاعات به صورت غیر مستقیم به مصرف کننده نهایی می شود که در مقایسه با دیگر روش های اثرگذاری بر مصرف کننده فضای آفلاین مثل تبلیغات محیطی یا رسانه های غیر مجازی، بسیار کم هزینه تر و پربازده تر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه ها با شماره 09392416770 (حجتی) در تماس باشید

اتفاقات هیجان انگیز تکنوسان را دنبال کنید!
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
از خبرهای هیجان انگیز تکنوسان باخبر شوید!
آدرس تکنوسانتهران، خیابان وصال شیرازی، بالاتر از تقاطع بزرگمهر، پلاک 49، ساختمان وصال، طبقه سوم، واحد جنوبی
شماره تماس ها021-67452000 | 021-67524
مرکز پخش تکنوسان، با آرزوی ایجاد شفافیت در بازار IT ایران و از بین بردن هزینه های اضافی خرید، فروشگاه اینترنتی تکنوسان را راه اندازی نمود. پس از سال ها و با تکیه به اعتماد و رهنمودهای همکاران و مشتریان گرامی توانسته ایم بستر ارائه یکی از بالاترین تنوع های کالایی (حوزه کاری خود) در کنار بهترین قیمت و ارسال به سراسر ایران را ایجاد کنیم. خرسندیم که گامی هر چند کوچک در راستای بهبود شفافیت و ساماندهی بازار، برداشته ایم. در این راه با حمایت شما، همواره به دنبال پیشرفت خواهیم بود.
ecunion
logo-samandehi
استفاده از مطالب سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع، بلامانع است