اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

لوازم جانبی آیفون 14

آیفون 14 مدل پایه و خوش قیمت آیفون های اپل محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد. به دلیل خریداران بسیار زیاد این گوشی، انواع مختلفی از قاب و گلس آیفون 14 در بازار وجود دارد و برای خرید لوازم جانبی آیفون 14 گزینه های زیادی پیش روی شما قرار می گیرد. از آنجایی که این گوشی، یک موبایل گران قیمت می باشد، تهیه قاب و گلس برای آن اهمیت زیادی دارد.

قاب های آیفون 14 تنوع بسیار زیادی دارند و هر شخص با هر سلیقه ای می تواند گزینه مناسب خود را تهیه کند. محافظ صفحه نمایش یا گلس آیفون 14 نیز موجب می شود نمایشگر گران قیمت این گوشی در برابر صدمات احتمالی محافظت شود و از این رو همواره باید از آن استفاده کنید.

خرید لوازم جانبی برای آیفون 14

از ویژگی های بارز محصولات اپل می توان به تنوع بسیار زیاد در اکسسوری و لوازم جانبی آن اشاره کرد. آیفون 14 نیز از این قاعده مستثنی نیست و  این موضوع موجب می شود همواره بتوانید با آزادی عمل بیشتری به خرید لوازم جانبی آیفون 14 بپردازید. قاب های این گوشی در انواعی مانند قاب فانتزی، دخترانه، پسرانه، طرح دار، سیلیکونی، ژله ای، کیف چرمی، ضد ضربه و… وجود دارند.

محافظ صفحه نمایش آیفون 14 نیز شامل مدل هایی مانند گلس تمام صفحه، سرامیکی، شیشه ای، پرایوسی، مات و… می شود. البته این گوشی از لوازم جانبی دیگری مانند محافظ لنز، هولدر انگشتی و پاپ سوکت، آویز و… نیز بهره می برد و می توانید آن ها را تهیه نمایید. لیست کاملی از لوازم جانبی آیفون 14 در صفحه پیش رو از تکنوسان به شما ارائه می شود و می توانید این محصولات را با تنوع بالا و بهترین قیمت بازار خریداری کنید. همچنین علاوه بر خرید تکی، امکان خرید عمده لوازم جانبی آیفون 14 نیز برای همکاران و مغازه داران گرامی وجود دارد.