اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

لوازم جانبی آیفون 14 پرو

آیفون 14 پرو مدل بالارده و البته گران قیمت سری آیفون 14 می باشد که به دلیل طراحی متفاوت نسبت به نسل های قبلی، جزء محبوب ترین گوشی های بازار محسوب می شود و از همین رو، تنوع بسیار زیادی در بخش لوازم جانبی دارد. شما با خرید لوازم جانبی آیفون 14 پرو، می توانید این گوشی را مطابق سلیقه و استایل خود شخصی سازی کنید.

البته به دلیل آسیب پذیر بودن گوشی نسبت به صدمات فیزیکی، خرید قاب و گلس آیفون 14 پرو ضرورت زیادی دارد و بهتر است که قاب و گلس با کیفیتی برای آن تهیه شود. البته لوازم جانبی این گوشی تنها شامل قاب و گلس نمی شود و اکسسوری متنوعی برای آیفون 14 پرو در بازار وجود دارد. از محبوب ترین این اکسسوری می توان به محافظ لنز، پاپ سوکت، آویز موبایل، هولدر انگشتی چسبی و… اشاره کرد.

خرید لوازم جانبی برای آیفون 14 پرو

تنوع بسیار زیادی در لوازم جانبی iPhone 14 Pro، موجب شده انتخاب قاب و گلس این گوشی کار چندان ساده ای نباشد. برای خرید بهترین قاب و گلس برای آیفون 14 پرو، کافی است که نیاز و نوع استفاده خود از گوشی را در نظر بگیرید. اگر گوشی مدام از دستتان می افتد، قاب های ضد ضربه گزینه های مناسبی برای شما هستند. اگر به ظرافت گوشی اهمیت می دهید، قاب های ژله ای و 360 درجه می توانند انتخاب مناسبی باشند.

قاب های سیلیکونی نیز به دلیل رنگ بندی متنوع گزینه های جذابی هستند. مدل های دیگری مانند قاب های طرح دار، فانتزی، دخترانه، پسرانه، جاکارتی دار، محافظ لنز دار و… نیز در بازار وجود دارند که می توانند انتخاب مناسبی برای هدیه دادن باشند. محافظ صفحه نمایش آیفون 14 پرو نیز در انواعی مانند، سرامیکی ساده، سرامیکی مات، پرایوسی، شیشه ای و… وجود دارد. شما می توانید در صفحه پیش رو از تکنوسان به خرید انواع لوازم جانبی آیفون 14 پرو با بهترین قیمت بازار بپردازید.