کابل و تبدیل HDMI

یک درگاه شگفت انگیز که توانست تصاویر را با کیفیت های باورنکردنی بر روی بسیاری از صفحه های نمایش ما به اجرا در آورد. HDMI یک نام جدید در نسل کابل های انتقال تصویر و صدا است که نه تنها قابلیت پخش تصویر با کیفیت بالا را دارد بلکه توان انتقال صدا را نیز با همان سطح از کیفیت دارد. شما می توانید با کابل و تبدیل HDMI از این انتقال دهنده های با کیفیت استفاده نمایید.

پورت های HDMI امروزه بر روی اکثر لپ تاپ ها و کامپیوتر های در کنار بسیاری از نمایشگر ها وجود دارند. این درگاه می تواند تصویر را تا حداکثر کیفیت 4K با سرعت بالا به شما ارائه دهد. شما می توانید به وسیله انواع تبدیل ها از این خروجی تصویر استفاده نمایید به طور مثال شما به راحتی می توانید با یک تبدیل ساده VGA, DVI, DISPAY آن ها را به پورت HDMI تغییر دهید و از کیفیت آن استفاده نمایید.

HDMI توان انتقال صدا را نیز دارا می باشد و نیازی به یک کابل صدا نمی باشد ولی اگر با استفاده از تبدیل قصد استفاده از آن را دارید باید در نظر داشته باشید که یک کابل صدا نیز برای رساندن صدا به کابل HDMI نیاز دارید. به طور مثال برای تبدیل VGA به HDMI برای دریافت صدا نیز باید کابل صدا در کنار کابل VGA به مبدل متصل شود.

در صورت در خواست برای راهنمایی بیشتر در خرید در چت آنلاین سایت پاسخ گوی سولات شما هستیم.