Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خرید موس بی صدا (سایلنت)

تا به حال شده که از صدای کلیک های شما در هنگام استفاده از کامپیوتر در محیط های ساکتی مانند کتابخانه یا اتاق خواب، دوستان شما شاکی شده باشند؟ وقتی صدایی در محیط نباشند، کوچکترین صداها نیز به وضوح شنیده می شود. اگر کاری که انجام می دهید بیشتر با کلیک کردن با موس باشد موضوع کمی بغرنج تر می شود. شرکت های معتبر تولید لوازم جانبی کامپیوتر ، برای رفع این مشکل چاره اندیشی کرده اند و موس هایی را روانه ی بازار کرده اند که به موس بی صدا یا سایلنت (Silent Mouse) معروف هستند. موس بیصدا طوری طراحی شده است که بدون کاهش کیفیت عملکرد، کمترین صدای ممکن را هنگام کار با موس و کلیک کردن، تولید کند.

قیمت موس سایلنت

تقریبا بیشتر موس های سایلنت و کم صدا به صورت موس بی سیم (وایرلس) طراحی شده اند تا درگیر محدودیت سیم نباشید. البته موس بی صدا سیم دار (با سیم) هم در بازار وجود دارد که معمولا قیمت ارزان تری هم دارد. بر خلاف باور افراد، موس های بی صدا قیمت خیلی بالاتری ندارند و با قیمتی منطقی شما قادر به خرید موس سایلنت مد نظر خود خواهید بود. در بازار ایران موس های بی صدا هترون و موس سایلنت شیائومی بی سیم جز پرفروش ترین مدل ها هستند.

در صورتی که برای خرید موس به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشید، مطالعه مقاله راهنمای خرید موس به زبان ساده در تکنوسان میتواند برای شما مفید و کاربردی باشد.