Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خرید هدست و هدفون گیمینگ

در دنیای امروز، بازی های کنسول و کامپیوتری برای خیلی از افراد دیگر فراتر از صرفا تفریح و وقت پر کردن است. فرض کنید در یک مسابقه مهم و در آخرین راند مسابقه، تنها به خاطر تاخیر چند صدم ثانیه یا نشنیدن صدای پا، حریف در بازی شما را شکست بدهد یا بعد از چند ساعت بازی مداوم، گوش شما عرق کرده یا قرمز شده باشد.

بعد از تجربه این موارد است که پی به ارزش بالای خرید تجهیزات گیمینگ و به خصوص داشتن هدست مخصوص بازی برای یک گیمر پی می برید. استفاده از موس گیمینگ و کیبورد گیمینگ سرعت شما را بالا می برد اما شاید برای داشتن صدای شفاف 360 درجه و با تفکیک خرید هدست و هدفون گیمینگ یکی از ملزومات بازی های اکشن باشد.

انواع مختلفی از هدست گیمینگ در بازار وجود دارد که برخی تنها ظاهر گیمینگ دارند، برخی قابل قبول و محصولات برندهای مطرحی چون لاجیتک و Razer با توجه به شرایط دلاری و واردات فعلی، قیمت خیلی بالایی دارند. پس برای خرید هدفون گیمینگ در ابتدا باید بودجه و انتظارات خود را مشخص کنیم و سپس بر اساس این دو فاکتور، بهترین هدست گیمینگ مناسب را خریداری کنیم.

بهترین هدفون گیمینگ

اگر منابع مالی ما محدودیتی نداشت صحبت از خرید هدفون های گیمینگ غیر از برندهای اول بازی دنیا، کاری اشتباه بود اما از آنجایی که ما در واقعیت زندگی می کنیم و نه رویا و خیال، پس باید به اندازه بودجه و قیمت پرداختی خودمان انتظار خرید هدفون مناسبی برای بازی را داشته باشیم. برای خرید بهترین هدفون گیمینگ باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

برند و شرکت سازنده هدست گیمینگ

برند و شرکت سازنده می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار در کیفیت نهایی تجهیزات گیمینگ باشد. هر چند که اکثر شرکت های معتبر حوزه ساخت تجهیزات مناسب بازی، درصد بالایی از قیمت نهایی فروش مصرف کننده را به دلیل سرمایه گذاری شدید در برندینگ خود دریافت میکنند نه کیفیت بالاتر و ملموس محصول تولیدی.

کیفیت صدا

کیفیت صدا (آمپدانس، حساسیت، صدای 360 درجه و …) تاثیز زیادی در بهیود دقت و لذت بردن از بازی را دارد. این مورد برای گیمرهای حرفه ای اهمیت زیادی دارد چراکه یک هدست گیمینگ با کیفیت صدای خوب باعث می شود که گیمر در یک بازی اکشن بتواند سریع و واضح صدای پای دشمنان را در بازی ها بشنود و از سایر تحرکات محیطی آگاه شود.

ظاهر و کیفیت بدنه هدست و هدفون گیمینگ

ظاهر و جنس بدنه. شاید مهم تر از کیفیت صدای خروجی، جلوه یک هدفون گیمینگ برای اکثر افراد و به خصوص استریمر ها باشد! به همین دلیل خیلی از شرکت ها تمرکز اصلی خود را در طراحی بدنه و اضافه کردن چراغ های رنگی با نور RGB برای زیباتر کردن بدنه هدفون، معطوف کرده اند. نوع گوشی و آکوستیک هدست و هدفون گیمینگ که باعث می شود صداهای محیطی مزاحم شما نباشد و در استفاده طولانی مدت گوش شما خسته نشود یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای خرید هدفون برای گیمرهای حرفه ای خواهد بود.

نوع اتصال و امکانات ارتباطی

نوع و نحوه اتصال هم در انتخاب یک هدست گیمینگ مهم است؛ چراکه اکثر هدفون های گیمینگ سیمی هستند و در انتخاب آنها باید طول و جنس کابل و نوع سوکت ها هم مورد توجه قرار بگیرد. وجود میکروفن و نوع قرارگیری بر روی بدنه هدست گیمینگ و کیفیت صدای خارجی که برای بازی های تیمی بسیار مورد توجه باید قرار بگیرد. (معمولا اگر محصول دارای میکروفن باشد به آن headset و اگر فاقد میکروفن باشد به عنوان headphone گفته می شود و صد البته که این استاندارد قطعی نیست و هدفون و هدست بارها به جای هم به کار برده می شوند). قابلیت های نرم افزاری مثل صدای ساراند و 7.1 کاناله که باعث می شود موقعیت دقیق تری از صدای دریافتی را حس کنید و در محیط بازی غرق شوید!

قیمت هدست و هدفون گیمینگ

اگر بخواهیم در انتها جمع بندی هم داشته باشیم. هدفون های گیمینگ به سه دسته تقسیم می شوند:

هدفون گیمینگ ارزان

هدفون هایی که تنها ظاهر زیبایی دارند و هیچ تفاوت خاصی با هدفون های معمولی به جز در ظاهر ندارند و قیمت ارزان و مناسبی دارند. این هدفون ها برای استفاده کودکان عاشق بازی که به صورت حرفه ای بازی نمی کنند اما عاشق ظاهر محصول هستند مناسب است.

هدفون گیمینگ اقتصادی

هدست های گیمینگ میان رده که کیفیت بالاتری از هدفون های معمولی دارند و بعضی قابلیت ها را علاوه بر ظاهر زیبا در اختیار شما قرار می دهند. این هدفون ها نسبت به قابلیت های فنی، قیمت اقتصادی و مناسبی دارند و پر فروش هستند.

هدست گیمینگ برند

در نهایت هدست و هدفون گیمینگ برند های معتبر حوزه تجهیزات گیم، که کیفیت ساخت متمایز و صد البته قیمت بالایی هم دارند.

خرید انواع هدست و هدفون گیمینگ از تکنوسان

در انتها شما اگر قصد خرید یک هدست گیمینگ را دارید می توانید از بین تنوع بالای هدست ها و هدفون های گیمینگ پخش تکنوسان یک محصول خوب و با کیفیت را برای خودتان تهیه کنید. علاوه بر این اگر مغازه دار هستید و قصد خرید عمده هدست گیمینگ دارید، می توانید با ثبت نام در سایت و فعال سازی حساب همکاری از مزایای خرید عمده در تکنوسان بهره مند شوید.