اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خرید انواع کیبورد گیمینگ

کیبورد های گیمینگ را می توان در دسته بندی محبوب ترین تجهیزات مخصوص بازی برای کامپیوتر جا داد. این محصولات با طراحی های ارگونومیک خود می توانند علاوه بر بازی، در تمامی فعالیت های روزمره مفید باشند. از این رو خرید کیبورد های گیمینگ نه تنها برای دوستداران بازی های ویدئویی، بلکه برای تمامی کاربران حرفه ای دنیای کامپیوتر توصیه می شود. کیبورد های مخصوص بازی در دسته بندی هایی مانند کیبورد گیمینگ RGB دار، کیبورد گیمینگ مکانیکال، کیبورد گیمینگ بی سیم، کیبوردهای Gaming مخصوص کنسول و … در بازار یافت می شوند.

کیبورد های گیمینگ از کلیدهایی ضربه پذیر استفاده می کنند تا در استفاده های طولانی، همچنان پایداری خود را حفظ کنند. همچنین میزان تاخیر این محصولات کاهش می یابد و در هنگام بازی، انجام عکس العمل سریع ممکن می شود. اکثر کیبورد های گیمینگ RGB دار با استاندارد های RGB سازگار می شوند تا تمامی تجهیزات دارای نور پردازیتان با یکدیگر ست شود. قابلیت برنامه ریزی کلید ها نیز یکی دیگر از ویژگی های محبوب کیبرد های مخصوص بازی به شمار می رود. همچنین برخی از بهترین کیبورد های گیمینگ از استراحتگاه مچ دست بهره می برند تا در استفاده های طولانی، دچار خستگی نشوید. از این رو می توان گفت خرید کیبورد گیمینگ حرفه ای، اهمیت ویژه ای برای گیمر ها دارد.

نکات مهم در خرید کیبورد گیمینگ

برای خرید کیبورد گیمینگ به فاکتورهایی مانند جنس بدنه، نوع اتصال به رایانه، چینش دکمه ها و همچنین ضربه پذیری کلید ها توجه داشته باشید. یک کیبورد گیمینگ خوب از کلیدهایی برجسته استفاده می کند تا شناسایی آن ها در بازی به سادگی امکان پذیر باشد. بهترین کیبرد های گیمینگ بازار همچنین از کلید های میانبر برای دسترسی سریع به بخش های مختلف سیستم بهره می برند. از بهترین مارک های کیبورد گیمینگ می توان به کیبورد ریزر، کیبورد ای فورتک(A4TECH)، کیبورد بلودی(BLOODY)، کیبورد لاجیتک(Logitech )، کیبورد تی دگر(T-DAGGER)، رپو(Rapoo) و … اشاره کرد. مرکز پخش تکنوسان به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان انواع کیبورد گیمینگ، بی سیم و… در ایران آماده ارائه محصولات خود با بهترین قیمت به شما کاربران گرامی می‌باشد.