Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

رم میکرو 32 گیگ

رم میکرو 32 گیگ در شرایط فعلی بازار تقریبا پرفروش ترین رم میکرو اس دی بازار است. با توقف تولید رم 2، 4 و به تازگی حافظه های 8 گیگ و تفاوت نه چندان زیاد قیمت رم میکرو 32 گیگ با 16 گیگ، اقتصادی ترین ظرفیت فعلی برای گوشی های موبایل ظرفیت 32 گیگابایت است. دلیل توقف تولید ظرفیت ها پایین تر از بین رفتن اختلاف قیمتی چیپ های کم ظرفیت و افزایش تقاضا برای ظرفیت های بالاتر است که از نظر اقتصادی تولید حافظه ها با ظرفیت پایین، دیگر توجیه پذیر نیست.

اصطلاحات درج شده بر روی رم میکرو 32 گیگ به چه معناست؟

شاید شما هم برای خرید با مشاهده تنوع موجود محصولات کارت حافظه 32 گیگ گیج شده باشید و تفاوت مدل های مختلف را تشخیص ندهید. برای خرید بهترین رم میکرو 32 گیگ بهتر است تا معنی نوشته های درح شده بر روی رم را بهتر بدانید:

microSDHC

تقریبا تمام گوشی های بازار از رم میکرو SD استفاده می کنند و کارت حافظه های SD و CF که اندازه خیلی بزرگتری هم دارند برای دوربین های عکاسی و فیلمبرداری کاربرد دارند. در بعضی پک ها رم میکرو خشاب SD هم قرار داده می شود تا با قرار دادن رم میکرو 32 گیگ در داخل آن مستقیم بتوانید اطلاعات رم در لپ تاپ هایی که دارای درگاه SD هستند مشاهده کنید. پس منظور از microSD همان رم میکرو اس دی است. HC در ادامه هم به معنای High Capacity یعنی ظرفیت بالا که برای تمام رم های با ظرفیت 32 گیگ از این اصطلاح استفاده می شود و نشان دهنده کیفیت بالای محصول نیست (گول چرب زبانی فروشنده ها را نخورید!)

Class 10

به جز رم های ارزان، تقریبا اکثر رم های بازار کلاس 10 هستند. کلاس 10 به صورت یک دایره که 10 در وسط آن است روی رم درج شده است

سرعت خواندن

منظور از عددهای درج شده روی بسته بندی برای نوشتن و خواندن یعنی این حافظه توانایی انتقال داده در این سرعت را دارد. پس هر چه این عدد بالا تر باشد بهتر است البته اگر گوشی شما پشتیبانی کند. نکته دیگر همیشه سرعت نوشتن خیلی کمتر از سرعت خواندن است و همین سرعت درج شده هم واقعی نیست چون در محیط آزمایشگاهی و با فایل های مخصوص و حجیم بدست آمده و برای انتقال فایل های معمولی سرعت بسیار پایین تر است.

533X

عدد در کنار ایکس تقریبا همان معنی سرعت را میدهد و ضریبی از سرعت خواندن دیسک نوری است. نوشتن این عدد در اصل بیشتر جنبه تحاری دارد و با دیدن سرعت هم با یک ضرب و تقسیم می توان ایکس را پیدا کرد.

گارانتی رم میکرو شامل چه مواردی می شود؟

خوشبختانه اکثر رم و کارت حافظه های موجود در بازار با گارانتی به فروش می رسند و گارانتی کارت حافظه به جز شکستگی، همه موارد دیگر را شامل می شود. از این رو، شرکت ها بدون مشکل و اذیت کردن، رم را تعویض می کنند. اما توجه داشته باشید برای استفاده از گارانتی، نگه داستن پک هولوگرام دار محصول یا لیبل گارانتی، در هنگام مراجعه به شرکت گارانتی کننده الزامی است.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید اصطلاح گارانتی مادام العمر یا lifetime warranty است که منظور از این اصطلاح این است که تا زمانی که این محصول تولید می شود محصول خریداری شده توسط شما شامل گارانتی خواهد بود مثل رم میکرو 32 گیگ. ولی اگر محصول دیگر تولید نشود گارانتی هم در قبال کالا مسئولیتی ندارد مثل اتفاقی که برای حافظه های 2، 4 گیگابایت رخ داده و دیگر مشمول شرایط گارانتی نمی شوند.

خرید روم میکرو 32 گیگابایت

حافظه های ذخیره سازی کوچکی که ما از آن ها در تلفن های هوشمند، دوربین های عکاسی و فیلم برداری، هدفون و هدست، اسپیکر ها و… استفاده می کنیم امروزه به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده اند. رم میکرو 32 گیگ ظرفیت مناسبی برای افرادی است که به یک حافظه عادی برای ذخیره سازی اطلاعاتشان و عکاسی نیاز دارند.

رم های micro SD با داشتن اندازه های کوچک تر درون انواع گوشی های همراه، هدفون و هدست، اسپیکر و… قرار می گیرند و به عنوان حافظه ذخیره سازی کمکی همانند هارد های برای کامپیوتر ها عمل می کنند. حافظه های ذخیره سازی دارای ظرفیت ها و کلاس های سرعتی متفاوتی هستند و علت تفاوت قیمت در آن ها می باشد. مرکز پخش تکنوسان به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان انواع رم و کارت حافظه SD و MicroSD در ایران آماده ارائه محصولات خود با بهترین قیمت به شما کاربران گرامی می‌باشد.