Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

محافظ بدنه پشتی گوشی

به دلیل استفاده زیاد از گوشی های هوشمند، همواره امکان وارد شدن صدمات فیزیکی و اسیب دیدن این محصولات وجود دارد. این موضوع در کنار قیمت بالای گوشی های امروزی، موجب شده مقوله محافظت از بدنه گوشی اهمیت زیادی پیدا کند. یکی از روش های محتفظ از گوشی در برابر صدمات احتمالی و به خصوص خط و خش، استفاده از محافظ بدنه پشتی گوشی یا گلس پشت گوشی می باشد. با خرید گلس پشت گوشی می توانید بدنه پشتی گوشی خود را در برابر آسیب های زیادی حفظ کنید. این گلس حتی در هنگام قرار دادن گوشی در قاب هم کاربرد دارد و موجب می شود قاب آسیبی به بدنه پشتی گوشی نرسد. نصب گلس پشت گوشی همانند محافظ نمایشگر می باشد و این محصول به وسیله به سادگی به گوشی های مختلف قابل نصب خواهد بود.

انواع گلس پشت گوشی

به دلیل طرفداران زیاد محافظ های پشت گوشی، انواع مختلفی از این محصول در بازار وجود دارد. در هنگام خرید محافظ پشت گوشی بهتر است دقت کنید چسب آن به اندازه ای قوی باشد که به راحتی قابل نصب باشد. همچنین برای یک انتخاب ایده آل، به محل برش دوربین های گوشی و فول بودن گلس دقت داشته باشید. گلس های نانو لیزری، کربنی، مات، تمام زرد و… از پرفروش ترین گلس های پشت موبایل هستند.

خرید محافظ پشت گوشی

امروزه گلس های پشت گوشی برای گوشی های مختلف برند های سامسونگ، شیائومی، اپل، هواوی و… طراحی می شوند. شما می توانید در صفحه پیش رو گلس پشت گوشی مناسب خود را با بهترین قیمت خریداری کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر از طریق چت آنلاین سایت، پاسخگوی شما هستیم.