Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

سیم چین

در بین انواع ابزار موجود در بازار، انبر سیم چین همواره جزء ابزار آلات کاربردی و ضروری می باشد. این انبر کاربرد های زیادی دارد و از این رو برای هر نوع مصارفی از جمله صنعتی، تخصصی، خانگی و… مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که از اسم این ابزار پیداست، از آن برای قطع کردن و بریدن سیم، میخ، پیچ و… استفاده می شود. سیم چین قابلیت قطع کردن سیم های آلومینیومی، مسی و بسیاری از کابل ها را دارا می باشد. عموما دسته های انبر سیم چین، به صورت عایق طراحی می شود تا در هنگام قطع کردن سیم های مختلف، جریان الکتریکی به دست منتقل نشده و برق گرفتگی به وجود نیاید. تیغه های این محصول نیز عموما با زاویه ای خاص طراحی می شوند که عمل بریدن سیم در ساده ترین حالت صورت پذیرد.

نکات مهم برای خرید انبر سیم چین

در هنگام خرید سیم چین، نیاز است که به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید. اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید جنس فلز به کار رفته در محصول و میزان تیز بودن تیغه می باشد. استفاده از متریال باکیفیت در این قسمت موجب می شود سیم چین طول عمر بالایی داشته باشد و عمل بریدن سیم در ساده ترین حالت خود انجام پذیرد. نکته بعدی که باید به آن توجه کنید ارگونومیک بودن دسته سیم چین می باشد؛ ارگونومیک بودن دسته تضمین می کند که با کمترین فشار بتوانید نیروی بیشتری به جسم مورد نظر وارد کنید و کارایی سیم چین را بالا می برد.

جدا از این، دسته های برخی از سیم چین ها مطابق انگشتان دست طراحی می شوند که در دست گرفتن ابزار را ساده تر کرده و موجب می شود کمترین آسیبی به دست وارد شود. جدا از این، برای خرید یک سیم چین باکیفیت به حداکثر میزان باز شدن دهانه آن توجه داشته باشید. سیم چین هایی که میزان دهانه آن ها کمتر از حد معمول باز می شوند برای قطع کردن سیم های بزرگ طراحی نشده اند و برای مصارف سبک تری مناسب می باشند.

خرید سیم چین با بهترین قیمت

امروزه برند های معتبری مانند اکتیو تولز، رونیکس، سانشاین و… به تولید انواع سیم چین می پردازند و محصولات باکیفیت به بازار عرضه می کنند. انتخاب محصول از بین برند ها معتبر موجب می شود محصول باکیفیت تری به دست شما برسد و اطمینان بیشتری از طول عمر ان داشته باشید. شما می توانید در صفحه پیش رو به خرید انواع سیم چین از برند های مختلف به صورت تکی و عمده بپردازید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.