Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خرید اف ام پلیر

ممکن است این اتفاق برای شما پیش آمده باشد که در جاده باشید و هوس گوش کردن به موسیقی مورد علاقتان را بکنید ولی با پورت خراب ضبط (پورت فلش، پورت سیم AUX، نداشتن بلوتوث و …) ماشین رو به رو شوید؟ امروزه با توجه به قیمت بالای ضبط های ماشین، خرید ضبط جدید با حداقل امکانات هم برای همه میسر و اقتصادی نیست. از آنجایی که موسیقی گوش کردن در ماشین جزء جدایی ناپذیر به هنگام رانندگی است، باید به دنبال جایگزین برای ضبط ماشین بود که هم اقتصادی باشد و هم کار ضبط ماشین را بکند! خرید اف ام پلیر پیشنهاد خوب و هیجان انگیزی برای جایگزین کردن آن با ضبط ماشین است. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه کار کردن آن و ویژگی هایی که در هنگام خرید FM PLAYER باید به آن ها دقت کنید را باهم مرور کنیم.

FM Player چگونه کار می کند؟

اف ام پلیر (FM Player) موسیقی موجود در فلش، موسیقی گوشی شما که از طریق کابل AUX و یا بلوتوث به اف ام پلیر وصل شده است را در موج کوتاه رادیویی پخش می کند و شما به وسیله رادیو ماشین خود به موزیک های مورد علاقتان گوش می دهید.
قبلا اف ام پلیر ها به صورت جدا در بازار وجود داشتند اما امروزه اف ام پلیر ها با شارژر فندکی ماشین ترکیب شده اند. یعنی شما یک شارژر فندکی خریداری می کنید که قابلیت اف ام پلیر نیز دارد. این شارژرها در فندکی ماشین نصب می شوند و می توانید به طور همزمان علاوه بر پخش موسیقی، گوشی خود را هم شارژ کنید.

برای خرید اف ام پلیر به چه نکاتی باید توجه کنید!

  • پورت USB: شارژهای فندکی قابلیت هایی نظیر پخش موسیقی از پورت USB (در صورت وجود همچین پورتی) را دارند. البته توجه داشته باشید که وجود پورت USB لزوما به معنی پخش موزیک نیست و میتوان از آن پورت برای شارژ کردن گوشی و گجت های دیگر استفاده کرد. همچنین وجود این پورت می تواند فقط برای پخش موسیقی باشد و قابلیت شارژ کردن را نداشته باشد. مدل هایی هم هستند که هر دو کاربرد را پشتیبانی می کنند. این قابلیت را می توانید در هنگام خرید اف ام پلیر از مشخصات آن مشاهده کنید.
  • قابلیت فست شارژ: در مدل هایی که قابلیت شارژ کردن را دارند توجه به قابلیت فست شارژ و میزان آمپر خروجی FM Player خریداری شده برای کسانی که دارای گوشی فست شارژ هستند نکته قابل توجهی است. دقت کنید که توان انتقال انرژی اف ام پلیر با گوشی شما یکسان باشد، در غیر این صورت فرایند شارژ شدن ممکن است با مشکلاتی مثل دیر شارژ شدن همراه باشد.
  • پورت AUX: پشتیبانی کردن از پورت AUX برای کسانیکه خیلی نمی خواهند باتری گوشی همراهشان زود تمام شود و درحین استفاده هم می خواهند آن را شارژ کنند، نکته جذابی است که توجه به آن خالی از لطف نیست. اگر اف ام پلیر این پورت را داشته باشد به راحتی می توانید گوشی کسانی که در صندلی عقب هستند را با آن وصل کنید و موزیک های تمام افراد در ماشین را گوش دهید.
  • بلوتوث: توجه به ورژن بلوتوث FM Player برای استفاده از طریق بلوتوث هم نکته مهم دیگری می باشد که باید به آن توجه کرد.
  • پورت کارت حافظه: توجه به سازگاری و داشتن پورت کارت حافظه برای کسانی که از کارت حافظه برای پخش موسیقی و گوش کردن به آن ها استفاده می کنند، ضروری است.

خرید FM Player با بهترین قیمت

FM Player زمانی که ضبط قدیمی ماشین شما تنها کاست و رادیو دارد راهگشای شما برای پخش آهنگ از روی گوشی یا فلش مموری خواهد بود. نحوه کار اف ام پلیر به این نحو است که FM پلیر را به فندکی ماشین متصل می کنید. با اتصال کابل AUX به گوشی موبایل و اف ام، اف ام پلیر موسیقی دریافتی از گوشی را بر روی امواج رادیو FM پخش می کند. با این ترفند می توانید موسیقی موجود در موبایل خود را با استفاده از پخش و باند ماشین گوش کنید.

هم چنین در بعضی مدل های FM Player قابلیت پخش مستقیم موسیقی از فلش مموری USB و کارت حافظه یا از طریق بلوتوث نیز تعبیه شده است. با خرید اف ام پلیر می توانید همچنان با ضبط قدیمی ماشین خود به جدیدترین آهنگ های دلخواه خود گوش دهید و خرید یک ضبط جدید را به تعویق بیندازید. هر چند باید توجه داشته باشید امواج رادیویی تولید شده توسط FM پلیر توسط تمام رادیوهای اطراف شما قابل دسترسی خواهد بود. پس اگر در ترافیک با پخش موسیقی خود از ماشین کناری مواجه شدید، زیاد تعجب نکنید!