اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

هندزفری گیمینگ

این روز ها دنیای گیم بیش از همیشه در سراسر جهان فراگیر شده و افراد زیادی در پلتفرم های مختلف، به گیم می پردازند. همین موضوع موجب شده تجهیزات گیمینگ اهمیت بیشتری پیدا کنند و شرکت های زیادی به طراحی و تولید لوازم مخصوص بازی بپردازند. یکی از این لوازم که در چند سال اخیر محبوب شده، هندزفری گیمینگ می باشد. هندزفری های گیمینگ در انواع مختلف و توسط برند های متفاوتی تولید می شوند و همواره به دلیل طراحی های خاص و جذاب خود، نظر هر کاربری را جلب می کنند.

در بازی های آنلاین و تیمی، همواره ارتباط با اعضای تیم اهمیت ویژه ای دارد و علاوه بر جذاب تر کردن بازی، می تواند موجب بهتر شدن نتیجه شود. از طرفی مشکل تاخیر در هندزفری های معمولی همواره وجود دارد و اگر از آن ها برای ویس چت بازی استفاده کنید، متوجه می شوید که صدای شما و هم تیمی هایتان با تاخیر محسوسی منتقل می شود که این موضوع آزار دهنده است و بر نتیجه بازی تاثیر می گذارد. هندزفری های گیمینگ با میزان تاخیر بسیار کم تری عرضه می شوند و با استفاده از ان ها می توانید در لحظه با هم تیمی هایتان ارتباط داشته باشید. علاوه بر این صداهایی مانند صدای شلیک، انفجار، صدای پا و… نیز با تاخیر بسیار کمتری در این هندزفری ها شنیده می شوند و می توانید عکس العمل سریع تری داشته باشید.

انواع هندزفری گیمینگ

هندزفری های گیمینگ در 2 نوع سیمی و بلوتوثی در بازار وجود دارند که هرکدام کارایی خود را دارند. هندزفری های بلوتوثی آزادی عمل بیشتری برای تان به ارمغان می آورند و می توانید در هر محیطی به سادگی از ان ها استفاده کنید. با این وجود قیمت آن ها بالاتر می باشد و مشکل اتمام شارژدهی نیز در آن ها وجود دارد. هندزفری های گیمینگ سیمی اما عموما به دلیل اتصال مستقیم، تاخیر کمتری دارند و مشکل اتمام شارژ در آن ها وجود ندارد. با این وجود گره خوردن، امکان پارگی سیم و مشکلات دیگر همواره همراهِ این هندزفری ها خواهد بود.

خرید هندزفری گیمینگ با بهترین قیمت

عموما میزان تاخیر هندزفری های مخصوص بازی با MS یا میلی ثانیه اندازه گیری می شود. هرچقد این عدد کمتر باشد، صدای منتقل شده با تاخیر کمتری به گوش تان خواهد رسید، از این رو در هنگام خرید هندزفری گیمینگ به میزان تاخیر آن دقت کنید. جدا از این کیفیت ساخت، نسخه بلوتوث (در مدل های بی سیم)، جنس کابل (در مدل های سیمی)، و برند سازنده از عوامل مهمی است که باید حتما در نظر بگیرید. در بازار ایران، کمپانی هایی مانند لنوو، ایسوس، مک دو دو، باسئوس، هایلو، کی زا و… به تولید انواع هندزفری و ایربادز مخصوص بازی می پردازند که عموما محصولات با کیفیت تولید می کنند. شما می توانید در صفحه پیش رو، به خرید انواع هندزفری گیمینگ با بهترین قیمت بپردازید.