Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

لوازم جانبی می بند (Mi Band)

شیائومی با ورود به عرصه تولید و فروش مچ بند های سلامتی و ساعت هوشمند، قواعد بازار را به هم ریخت و توانست با معرفی سری می بند، سهم بزرگی از فروش بازار را به محصولات خود اختصاص دهد. در بازار ایران هم سری های مختلف می بند (mi band 6 , 5 , 4 , 3 , 2) همواره از لحاظ تعداد فروش، پرفروش ترین مچبند سلامتی بوده است.

اگر شما هم از این دستبند محبوب استفاده می کنید می توانید با خرید لوازم جانبی می بند لذت استفاده از این گجت پر کاربرد را دو چندان کنید. لوازم جانبی mi band شامل بند می بند در انواع مختلف مثل بند سیلیکونی و رنگی، بند فانتزی، بند چرمی و بند فلزی؛ گلس و محافظ صفحه که از خط افتادن رو نمایشگر جلوگیری میکنند و کابل و شاررژ و سایر اکسسوری ها مخصوص می شود.

قیمت بند می بند

در مورد خرید بند می بند خبر خوب این است که در اکثر محصولات، بند mi band 3 و 4 و بند می بند 5 و 6 یکسان هستند و اگر از نسخه قبلی استفاده میکنید از همان بند قبلی در موارد مشابه ذکر شده می توان استفاده کرد. بند سیلیکونی می بند هم تنوع رنگی بالایی دارد و هم قیمت ارزان تری نسبت به سایر مدل ها و صد البته مشکلی برای شستشو ندارد.

بند سیلیکونی به واسطه امکان ست کردن با هر استایل و سلیقه ای با رنگ های متنوع موجود و قیمت مناسب، پرفروش ترین لوازم جانبی mi band محسوب می شود. بند چرمی زیبایی دو چندانی به دست شما خواهد داد و بند فلزی mi band قیمت گران تری دارد اما ظاهر لاکچری و خاصی هم دارد.

خرید لوازم جانبی می بند (Mi Band) از تکنوسان

فروشگاه اینترنتی تکنوسان می تواند بستر مناسبی برای انواع لوازم جانبی می بند باشد. تکنوسان با داشتن مجموعه کاملی از انواع بندهای می بند، گلس و محافظ صفحه و ... طیف وسیعی از سلایق را پوشش داده و با قیمتی مناسب به فروش گذاشته است. همچنین اگر به دنبال خرید انواع لوازم جانبی Mi Band به صورت عمده هستید، می توانید از تکنوسان خرید عمده لوازم جانبی می بند (Mi Band) را انجام دهید. برای خرید عمده تنها کافی است در سایت ثبت نام کرده و پس از تایید حساب کاربری به راحتی خرید خود را انجام دهید.