Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

پرینتر چندکاره

امروزه به دلیل نیاز کاربران به چاپ و اسکن اسکن و مدارک، پرینتر ها اهمیت ویژه ای در زندگی روزمره مان دارند و برای امور مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از پرینتر ها برای کاربری های متفاوت موجب شده انتظار های مختلفی هم از پرینتر مان داشته باشیم. پرینتر های چندکاره محصولاتی هستند که قادرند به خوبی نیاز های مختلف کاربران را برطرف کنند و با توجه به بالا بودن پرینتر های مختلف، آن ها را از هزینه های اضافی بی نیاز سازند. در گذشته عموما چاپگر ها به صورت تک کاره طراحی می شدند و تنها عملیات اصلی چاپ را انجام می دادند. پرینتر های چند کاره اما محصولاتی با قیمت منطقی هستند که قادرند نیاز های مختلف شما را برطرف سازند. امروزه پرینتر های چند کاره در 2 نوع جوهر افشان و لیزری وجود دارند و برند های زیادی این محصولات را تولد می کنند.

کاربرد های چاپگر چند کاره

همانطور که به آن اشاره کردیم، پرینتر های چند کاره عموما در 2 نوع جوهر افشان و لیزری به بازار عرضه می شوند. پرینتر های لیزری از فناوری چاپ مدرن تری بهره می برند و با استفاده از کارتریج اقدام به عملیات چاپ می کنند. این موضوع موجب می شود از هزینه های زیاد جوهر بی نیاز شوید و بتوانید به سادگی کارتریج پرینتر خود را شارژ کنید. پرینتر های جوهر افشان اما با وجود قیمت بالای جوهر، به دلیل چاپ رنگی باکیفیت تر برای استفاده های مختلف مناسب می باشند.

پرینتر های چند کاره بر خلاف پرینتر های تک کاره که تنها قابلیت چاپ را ارائه می دهند، قادر به کپی، اسکن و فکس نیز دارند که این ویژگی ارزش خرید آن ها را بیشتر می کند. قابلیت کپی در این پرینتر ها بسته به نوع و مدل پرینتر متفاوت است؛ برخی مدل های قابلیت کپی بر روی پشت و روی برگه را دارند اما برخی دیگر تنها به صورت تکی عمل می کنند. این ویژگی در مواقع کپی در تعداد بالا سرعت انجام کار را به شدت زیاد می کند. با وجود آنلاین شدن بسیاری از امور اداری، درسی و... قابلیت اسکن می تواند بسیار کاربردی و مهم باشد.

به کمک این قابلیت در پرینتر می توانید برگه ها، مدارک و اسناد خود را اسکن کرده و فایل آن را در سیستم داشته باشید. این ویژگی موجب می شود نیازی به تهیه یک دستگاه اسکنر مجزا نداشته باشید. ویژگی فکس نیز برای بسیاری از امور اداری و درسی واجب می باشد و کمک می کند امور شما با سرعت بیشتری پیش برود. خوشبختانه امروزه بسیاری از پرینتر های چند کاره این ویژگی را ارائه می کنند و اگر به آن نیاز دارید گزینه ها زیادی پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

خرید پرینتر چندکاره

برای خرید پرینتر چندکاره، بهتر است ابتدا سطح نیاز خود را در نظر بگیرید و سپس با توجه به بودجه و انتظارات تان، گزینه مناسب را انتخاب کنید. پرینتر های چندکاره عموما به دلیل اشغال فضای کم و قیمت مناسب نسبت به کارایی ارزش خرید زیادی دارند و توسط برند های زیادی تولید می شوند. از برند های معتبر در این حوزه می توان به برند های اپسون، اچ پی، برادر، شارپ، کانن و... اشاره کرد. شما می توانید در صفحه پیش رو، لیستی از انواع پرینتر چند کاره را با بهترین قیمت بازار خریداری کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز، از طریق چت آنلاین سایت پاسخگوی شما خواهیم بود.