Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

پاپ سوکت

امروزه به دلیل موارد استفاده بسیار زیاد از گوشی های هوشمند، لوازم جانبی بسیار متنوعی برای آن ها وجود دارد که هرکدام برای ساده تر شدن استفاده از آن یا شخصی سازی ظاهری به کار می روند. پاپ سوکت ها نیز یکی از جذاب ترینِ این تجهیزات جانبی هستند که طرفداران زیادی دارند و بسیاری از افراد از آن ها استفاده می کنند. با خرید پاپ سوکت، نه تنها گوشی خود را از نظر ظاهری مطابق سلیقه خودتان شخصی سازی می کنید، بلکه یک وسیله کاربردی نیز به آن متصل می کنید. پاپ سوکت ها قادرند به عنوان هولدر انگشتی مورد استفاده قرار بگیرند تا مانع لیز خوردن گوشی در دست تان شوند.

همچنین می توانید از پاپ سوکت به عنوان یک استند برای قرار دادن گوشی بر روی میز و تماشای ویدئو استفاده کنید. البته موارد استفاده پاپ سوکت حتی بیشتر از این موارد می باشد؛ شما می توانید هندزفری خود را دور پاپ سوکت پیچ دهید تا در هنگام حمل دچار گره خوردگی نشود. همچنین برخی از هولدر های ماشینی، قابلیت اتصال به پاپ سوکت را دارند و می توانید بدین طریق گوشی را روی هولدر نصب کنید. پاپ سوکت همچنین یک وسیله کاربردی برای سلفی گرفتن است و به وسیله آن می توانید با تسلط بیشتری بر روی گوشی، زاویه مناسب خود را بیابید.

خرید انواع پاپ سوکت و هولدر انگشتی

پاپ سوکت ها به راحتی قابل نصب هستند و هر شخصی می تواند آن را بر روی گوشی یا قاب نصب کند. برای اینکار تنها کافی است که برچسب پاپ سوکت را جدا کرده و آن را بر روی قاب گوشی بچسبانید. هولدر های انگشتی نیز لوازمی مانند پاپ سوکت ها هستند که عملکردی شبیه به پاپ سوکت دارند اما جنس آن ها عموما فلزی می باشد و ظاهر کلاسیک تری دارند. پاپ سوکت ها در طرح هایی مانند فانتزی، دخترانه، رنگی، لیزری، عروسکی و… تولید می شوند. شما می توانید در صفحه پیش رو به خرید انواع پاپ سوکت بپردازید. علاوه بر خرید تکی، امکان خرید عمده پاپ سوکت و هولدر انگشتی نیز برای مغازه داران و همکاران گرامی فراهم می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.