Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

قاب پافر

با گسترش فناوری ها و استفاده روزافزون افراد از گوشی های هوشمند، نیاز به حفاظت از این دستگاه ها در برابر خطرات مختلفی مانند خط و خش، ضربه و ... نیز بیشتر شده است. یکی از راه های محافظت از گوشی هوشمند، استفاده از قاب و کاور مناسب است. کاور و قاب گوشی علاوه بر حفاظت از دستگاه، به شکل و ظاهر آن نیز زیبایی و جذابیت می بخشد. اگر به دنبال یک قاب مناسب هستید که در عین ارتقا مقاومت گوشی، جلوه بصری جذابی نیز به آن ببخشد، قاب پافر بهترین گزینه است. قاب پافری با طراحی شیک و زیبا، به دستگاه شما زیبایی می بخشد و در عین حال از خطرات مختلف مانند خط و خش، ضربه و نفوذ گرد و غبار جلوگیری می کند. 

ویژگی‌ های قاب پافر

قاب پافر یکی از محصولات پرطرفدار در دنیای اکسسوری های موبایل است. این قاب با طراحی شیک و منحصر به فرد خود، به خوبی از گوشی شما نگهداری و حفاظت می کند. به طور معمول قاب پافر، با استفاده از موادی مانند سیلیکون و پلاستیک مقاوم، ساخته می شود. همچنین، این قاب دارای ضخامت کافی است تا در صورت سقوط ناگهانی موبایل، ضربه را جذب کرده و از وارد شدن فشار اضافی به گوشی جلوگیری کند. علاوه بر این، قاب پافر دارای طراحی بسیار زیبا و جذابی است که به موبایل شما شکل و شمایلی جدید و خاص می بخشد. با توجه به اینکه موبایل های هوشمند جز اساسی زندگی ما شده اند، استفاده از یک قاب پافر مناسب کمک شایانی را به افزایش مقاومت آن خواهد کرد. 

مزایا و معایب استفاده از قاب پافر

با خرید قاب پافر می توانید به خوبی از گوشی در برابر خطراتی همچون ضربه، خط و خش، گرد و غبار و تا حدودی آب محافظت کنید. یکی از مزیت های بی چون و چرای این نوع از قاب ها نسبت به قاب های فانتزی، سیلیکونی، آینه ای و ... محافظت بیشتر و بهتر از گوشی در برابر خطرات و ضربه های ناشی از سقوط است. اغلب مدل های موجود قاب پافر در بازار به گونه ای برش داده شده اند که دسترسی به درگاه های تعبیه شده روی گوشی را محدود نکنند. با وجود تمامی این مزیت ها اما باید توجه داشت که قاب پافر نیز دارای معایبی مانند افزایش حجم گوشی است.

خرید عمده قاب پافر از تکنوسان

با انتخاب یک قاب و کاور مناسب، شما می توانید سلیقه خود را نیز روی گوشی به نمایش گذاشته و بر جذابیت دستگاه خود بیافزایید. تکنوسان با ارائه طرح ها و مدل های متنوع قاب و کاور گوشی از جمله قاب پافر، قاب آینه ای، قاب فانتزی و ... توانسته نظر سخت پسندانه ترین سلیقه ها را نیز به سوی خود بکشاند. همچنین اگر مغازه دار بوده و به دنبال خرید عمده قاب پافر هستید، این نوید را به شما می دهیم که تنها با ثبت نام در صفحه خرید عمده لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و تائید حساب کاربری می توانید به قیمت های همکاری ما دسترسی داشته باشید.