Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

قاب ضد ضربه

با گسترش استفاده از گوشی‌ های هوشمند، نیاز به حفاظت این دستگاه‌ ها از آسیب ‌های روزمره بیشتر شده است. به همین دلیل، شرکت‌ هایی که در صنعت لوازم جانبی گوشی هوشمند فعالیت می ‌کنند، راهکارهای مختلفی را ارائه می ‌دهند تا کاربران بتوانند گوشی خود را در برابر خطرات مختلف محافظت کنند. یکی از راهکارهای محبوب این حوزه، استفاده از انواع قاب و کاور گوشی است. قاب ضد ضربه و گارد 360 درجه یکی از بهترین نوع قاب ها است. این قاب، با وجود ساختار مستحکم و پوشش دادن تمامی قسمت ‌های گوشی، از جمله لبه‌ ها و پشت گوشی، به شما کمک می ‌کند تا گوشی خود را در برابر خطرات مختلف مانند خط و خش، ضربه و سایر آسیب‌ ها محافظت کنید. 

مزایای استفاده از قاب ضد ضربه و گارد 360 درجه

قاب ضد ضربه

استفاده از قاب ضد ضربه و گارد 360 درجه، دارای مزایای بسیاری است که می ‌تواند برای کاربران گوشی های هوشمند علی الخصوص گوشی های بالارده بسیار مفید باشد. این نوع قاب با پوشش دادن تمامی قسمت‌ های گوشی، به شما کمک می ‌کند تا گوشی خود را در برابر خطرات مختلف مانند خط و خش، ضربه و سایر آسیب ‌ها محافظت کنید. همچنین این قاب ها با طراحی زیبا و جذاب، به گوشی شما شکل و شمایل جدیدی بخشیده و آن را به یک دستگاه جذاب و منحصر به فرد تبدیل می‌ کنند.

با استفاده از قاب 360 درجه، شما به راحتی می ‌توانید به تمامی قسمت‌ های گوشی خود دسترسی داشته باشید، بدون اینکه نگران آسیب دیدن گوشی باشید. بسیاری از قاب‌ های 360 درجه، با قابلیت مقاومت در برابر آب و گرد و غبار نیز همراه هستند که این امر به شما اجازه می ‌دهد تا گوشی خود را در شرایط سخت و نامساعد همراه خود داشته باشید.

تفاوت قاب ضد ضربه و گارد 360 درجه

خرید قاب ضد ضربه

اگرچه خرید هردوی این نوع قاب ها یعنی قاب ضد ضربه و یا گارد 360 درجه اقدامی هوشمندانه برای جلوگیری از پرداخت هزینه های سنگین تعمیرات و یا خرید گوشی موبایل جدید، محسوب می شود اما شامل تفاوت هایی است که بد نیست پیش از خرید از آن ها آگاهی داشته باشید. قاب ضد ضربه، معمولا صرفا پشت و لبه ‌های گوشی را پوشش داده، در حالی که گارد 360 درجه، تمامی قسمت ‌های گوشی را پوشش می‌ دهد.

قاب های ضد ضربه، معمولا ضخیم‌ تر و حجیم‌ تر از گارد 360 درجه است و ممکن است شکل و شمایل گوشی را تغییر دهد. در حالی که گارد 360 درجه، با طراحی زیبا و جذاب، به گوشی شکل و شمایل جدیدی بخشیده و آن را به یک دستگاه جذاب و منحصر به فرد تبدیل می‌ کند. از طرفی نصب قاب ضد ضربه معمولا ساده‌ تر از نصب گارد 360 درجه است، زیرا گارد 360 درجه باید به صورت دقیق بر روی تمامی قسمت‌ های گوشی نصب شود.

خرید عمده قاب ضد ضربه در تکنوسان

امروزه قاب های ضد ضربه و 360 درجه در انواع مختلفی طراحی می شوند و می توانید بسته به سلیقه خود گزینه مناسب را خریداری کنید. شما می توانید در صفحه پیش رو، انواع قاب ضد ضربه و کاور 360 درجه را با بهترین قیمت خریداری کنید. همچنین علاوه بر خرید تکی، خرید عمده گارد ضد ضربه و قاب 360 درجه آنتی شوک (دیفندر) برای برند های سامسونگ، شیائومی، آیفون اپل، هواوی و ... نیز امکان پذیر می باشد. برای خرید عمده تنها کافی است در سایت ثبت نام کرده و پس از تایید حساب کاربری خرید خود را انجام دهید. در صورت وجود ابهام و نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.