Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

کارت صدا

کارت صدا یک وسیله مهم برای کاربران کامپیوتر می باشد. برای استفاده از صدای سیستم های کامپیوتر، درون آن ها کارت های صدا قرار می گیرد تا شما بتوانید اسپیکر ها را به آن ها متصل نمایید. کارت صدا به عنوان یکی از پرفروش ترین لوازم جانبی کامپیوتر به شمار می رود زیرا صدا بعد از تصویر و نرم افزار های آن مهم ترین محصول یک کامپیوتر است.

کارت های صدا انواع مختلفی دارند و روش های مختلفی نیز برای اتصال آن ها وجود دارد؛ به طور مثال بعضی از آن ها به صورت مستقیم به مادربرد متصل می شوند و پورت های خروجی آن ها پشت کیس شما قرار می گیرد و بعضی دیگر توسط پورت های USB به سیستم متصل می شوند و شما می توانید از آنها خروجی صدا دریافت کنید. البته داشتن خروجی میکروفون یکی از قابلیت هایی است که بسته به نیاز شما می تواند در کارت صدا قرار بگیرد.

انواع کارت صدا

به طور کلی کارت های صدا را می توان به 2 دسته اینترنال و اکسترنال تقسیم کرد. مادربرد های امروزی به صورت پیش فرض دارای کارت صدای داخلی هستند و امروزه برای استفاده های روزمره نیازی به تهیه کارت صدای جداگانه نخواهد بود. اما این کارت صدا در اکثر مادربرد ها دارای محدودیت هایی می باشد. از این رو اگر قصد انجام امور حرفه ای مانند میکس و مسترینگ، بیت سازی، ادیت حرفه ای صدا و… را داشته باشید، نیازمند یک کارت صدا حرفه ای خواهید بود. کارت های اینترنال همانطور که از اسم شان پیداست در داخل کیس نصب می شوند و می توانید با قرار دادن آن ها بر روی اسلات مادربرد،

به استفاده از آن بپردازید. کارت های صدای اکسترنال اما به صورت قابل حمل طراحی شده اند و به سادگی به لپ تاپ یا کامپیوتر متصل می شوند. مدل های ارزان قیمت این نوع کارت ها ابعادی به اندازه یک فلش مموری دارند اما مدل های حرفه ای بزرگ تر می باشند. این نوع کارت ها این روز ها طرفداران زیادی دارند و در مدل های مختلفی تولید می شوند.

خرید کارت صدای اینترنال و اکسترنال

امروزه برند های زیادی به طراحی و تولید انواع کارت صدا می پردازند که از بهترین های این حوزه می توان به برند های مچر، رویال، بویا و… اشاره کرد. این برند های محصولات متنوع به بازار عرضه می کنند تا از استفاده های عادی کاربران گرفته تا استفاده های حرفه ای آن ها پوشش داده شود. شما می توانید در صفحه پیش رو به خرید انواع کارت صدا از برند ها معتبر با بهترین قیمت بپردازید. همچنین امکان خرید عمده محصولات از تکنوسان، نیز برای همکاران گرامی مقدور می باشد.