Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

هولدر تبلت

امروزه به دلیل موارد استفاده بسیار زیاد از گوشی و تبلت، استفاده از هولدر و استند برای این محصولات اهمیت ویژه ای دارد. در بازار هولدر های زیادی برای موبایل وجود دارد و با کمی گشت و گذار می توانید محصولات بسیار زیادی بیابید. با این وجود تبلت ها به دلیل وزن زیاد تر و ابعاد بزرگ تر، تنوع کمی در این حوزه دارند و باید برای آن ها هولدر مخصوص تبلت تهیه کنید. هولدر های تبلت عموما از مقاومت زیادی برخوردارند و می توانند تبلت های مختلف را پذیرش کنند؛ این ویژگی موجب می شود به راحتی تبلت ها را برای تماشای ویدئو، برقراری تماس تصویری و یا رسیدگی به امور مختلف روی آن ها قرار دارد.

انواع هولدر تبلت

همانند هولدر های گوشی، هولدر تبلت نیز دارا تنوع مناسبی است و مدل های زیادی از این محصول در بازار وجود دارد. بیشتر هولدر های مخصوص تبلت، با گوشی ها نیز سازگاری دارند؛ از این رو خرید این محصولات از نظر اقتصادی به صرفه خواهد بود و می توانید از آن ها هم برای گوشی و هم برای تبلت خود استفاده کنید. هولدر های تبلت را می توان در انواعی مانند گیره ای، متحرک و ساده پیدا کرد.

مدل های ساده تنها امکان تکیه دادن تبلت و در برخی موارد تغییر زاویه را فراهم می کنند؛ این هولدر ها بیشتر برای قیمت مناسب شان محبوبیت دارند. مدل های گیره دار دارای گیره هایی هستند که به 2 طرف تبلت چفت می شود. هولدر های گیره دار، به صورت متحرک نیز تولید می شوند و امکان تغییر زاویه هولدر به صورت 360 درجه را فراهم می کنند. هولدر های متحرک به دلیل وزن زیاد تبلت ها نیاز به پایه های قدرتمندی دارند و از این رو قیمت آن ها نسبتا زیاد است.

خرید انواع هولدر و استند تبلت

در خرید هولدر و استند تبلت، همواره دقت داشته باشید که بازوهای متحرک از موارد باکیفیت تشکیل شده باشد؛ این موضوع موجب می شود بازوها دیرتر خراب شوند و طول عمر مناسبی داشته باشند. همچنین به وجود پد سیلیکونی در قسمت نگهدارنده تبلت توجه کنید تا استند آسیبی به بدنه پشتی تبلت وارد نکند. امروزه برند هایی نظیر ارلدام، الدینیو، باسئوس، سنا پلاستیک، مک دودو، نیتو و… به تولید استند های باکیفیت می پردازند و محصولات متنوعی در این حوزه عرضه می کنند. شما می توانید در صفحه پیش رو به خرید انواع استند تبلت و هولدر تبلت از این برند ها بپردازید.