اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

کنکو (Canco)

بدون شک تاکنون بارها اسم برند کنکو را شنیده اید و یا از محصولات این برند استفاده کرده اید. کنکو یک برند خوشنام است که محصولات آن توسط شرکت رز تحریر یزد و تحت لیسانس کنکو کانادا در ایران تولید می شود.

محصولات کنکو از محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان برخوردار است و این برند همواره با تولید محصولاتی با کیفیت و اعمال قیمت های مناسب توانسته به یکی از بهترین برند های حوزه لوازم تحریر تبدیل شود. به کار بردن نوآوری های جدید و استفاده از متریال درجه یک موجب شده کنکو تا کنون جوایز زیادی از جمله تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان را کسب کند. محصولات کنکو در عین حال که کیفیتی برابر نمونه های خارجی ارائه می دهند، از قیمت بسیار کمتری نسبت به آنها برخوردارند.

محصولات پرفروش برند کنکو

عمده محصولات برند کنکو شامل� انواع خودکار، مداد رنگی، پاک کن، ماژیک وایت برد، مداد تراش، خمیر بازی و… می شوند. این برند در هر کدام از این دسته بندی ها، تنوع بی نظیری را ارائه می کند تا هر کاربری با هر نیازی که داشته باشد بتواند به راحتی محصولی مناسب از کنکو خریداری کند. انواع خودکار را می توان پرفروش ترین محصولات کنکو دانست. این برند رنگ بندی متنوعی در زمینه خودکار ها ارائه می کند و این محصولات به دلیل ارگونومیک مناسب، جوهر روان و متریال باکیفیت محبوبیت زیادی دارند. خودکار فینو را می توان محبوب ترین خودکار کنکو دانست و احتمالا شما هم تا به حال از این خودکار استافده کرده اد؛ این خودکار در عین قیمت مناسب از جوهری روان و سری با سایز مناسب بهره می برد و یک گزینه ایده آل برای نگارش متون می باشد. 

تکنوسان نمایندگی فروش برند کنکو (Canco)

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات کنکو، لیست کاملی از انواع خودکار، پاک کن و… این برند را در پک های تکی و چندتایی به فروش می رساند و می توانید با بهترین قیمت آن ها را تهیه کنید. علاوه بر خرید تکی همکارانی که حساب کاربری خود را به حساب خرید عمده ارتقا داده اند، می توانند محصولات این برند را با قیمت عمده خریداری کنند.