اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان

دلند (Deland)

برند دلند یکی از برند های شناخته شده و قدیمی در بازار ایران می باشد که محصولات باکیفیت در زمینه پریز و کلید برق توکار و روکار عرضه می کند. برند ایرانی دلند الکتریک (deland electric) از سال 1361 شروع به کار کرد و با تولید محصولات متنوع و خوش قیمت، توانست جوایز متعددی کسب کند. دلند با پیروی از شعار " همیشه حق با مصرف کننده است " توانسته به برندی قابل اطمینان در بازار تبدیل شود و از این رو افراد زیادی خرید محصولات دلند را پیشنهاد می کنند.

محصولات پرفروش برند دلند

عموما عمده تولیدات دلند در بازار ایران شامل انواع پریز برق و کلید برق توکار و روکار می شوند. اما این کمپانی تنوع نسبتا زیادی در این حوزه ارائه می کند و به همین دلیل هر کاربر با هر سطح نیازی می تواند محصولاتی باکیفیت از این برند برای خود بیابد. پریز های دلند عموما به صورت محافظ دار طراحی می شوند و می توانید آن ها را در طرح های مختلفی مانند ساده، طرح چوب و... بیابید. کلید برق های دلند نیز به صورت تک پل، دو پل و حتی سه پل طراحی می شوند و می توانید آن ها را در طرح ها و رنگ های متفاوتی تهیه کنید.

تکنوسان، نمایندگی فروش محصولات برند Deland

تکنوسان به عنوان نمایندگی فروش محصولات برند دلند طیف وسیعی از تولیدات این برند را با مهلت تست و بهترین قیمت بازار عرضه می کند و می توانید در صفحه پیش رو خرید خود را ثبت کنید. همچنین مغازه داران و همکاران گرامی می توانند با ثبت حساب کاربری خود در صفحه خرید عمده، محصولات این برند را با قیمت همکاری خریداری کنند. برای راهنمایی بیشتر، می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.