Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
پک ضعیف

خرید کابل و تبدیلات برقی

بدیهی است که اختراع برق یکی از مهم ترین دستاوردهای بشر بوده و پایه و اساس پیشرفت تکنولوژی می باشد. برق تولیدی در نیروگاه توسط اپراتورهای اداره برق با کابل فشار قوی به کنتور ساختمان ها می رسد و این مورد در تمام ساختمان ها یکسان است. اما آن چه که باعث تمایز برق ساختمان ها می شود نوع کابل برق ساختمان و نحوه کابل کشی آن می باشد. همچنین می توان برای اطمینان بیشتر از انواع محافظ برق نیز استفاده کرد. در ادامه به معرفی انواع کابل و تبدیلات برقی می پردازیم.

انواع کابل و تبدیلات برقی

با توجه به قابلیت ها، کاربرد، جنس و کیفیت کالاهای این دسته از محصولات الکتریکی به انواع محصولاتی که در سیم کشی ساختمان، محافظت از تجهیزات برقی و سایر حوزه ها مورد استفاده قرار گیرند، تقسیم می شوند.

چند راهی برق

با توجه به کم بودن تعداد پریز های برق در برخی منازل و وجود لوازم الکترونیکی برقی پرکاربرد نظیر تلفن همراه و لپ تاپ، راهی به جز خرید چند راهی برق پیش روی افراد مختلف باقی نمی ماند. این دسته از کالاها با یک دوشاخه معمولی به پریز متصل شده و می توانند چند خروجی برق را ارائه دهند. سه راهی برق یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین کالاهای این دسته به حساب می آید.

محافظ برق

محافظ ها از جمله تجهیزاتی هستند که در ایران به دلیل قطعی و نوسانات برقی، استفاده گسترده ای دارند. با توجه به گران قیمت بودن برخی لوازم منزل، سلامت آن ها را می توانید با خرید محافظ برق حفظ نمایید. برخی از این دسته از کالا ها می توانند به شکل چند راهی نیز تولید شوند که اغلب از قیمت بالاتری برخوردار بوده و کیفیت آن ها همیشه مورد توجه واقع شده است.

تبدیلات برقی

گاهی برخی از محصولات به ویژه کالاهای خارجی به جای دوشاخه های معمولی، از دوشاخه های تیغه ای و یا سه شاخه های اروپایی برخوردار می باشند. اما با توجه به شکل عمومی پریزهای ایرانی امکان استفاده از آن ها نمی باشد. در این زمان خرید تبدیل 3 به 2 و یا تبدیل 2 به 2 تیغه ای از مواردی محسوب می شود که برای اتصال این سری ها به پریز برق لازم می باشد.

کابل و سیم برق ساختمان

کابل و سیم های برقی در سیم کشی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در انواع گوناگونی تولید می شوند. به طور کلی این دسته از کالاها مهم ترین وظیفه را در سیستم های برقی ساختمانی دارند که آن انتقال جریان برق است. نکات قابل توجه در خرید کابل برق ساختمان با توجه به مشخصات روکش سیم، نوع و جنس مغزی آن به دسته های گوناگونی تقسیم می شوند.

قیمت کابل و تبدیلات برقی به صورت عمده و تکی

توجه داشته باشید که بیش از آن که به قیمت کابل و تبدیلات برقی توجه کنید، می بایست از کیفیت این محصولات و اعتبار فروشگاهی که از آن خرید می کنید، مطمئن شوید. فروشگاه اینترنتی تکنوسان در زمینه فروش انواع کابل و تبدیلات برقی، با آرشیوی کامل از محصولات مورد نظر، امکان خرید عمده و تکی این دسته از محصولات را با قدرت انتخاب بالا در میان کالاهای گوناگون ایجاد کرده است.

محدوده قیمت (تومان)
0495,000
اتفاقات هیجان انگیز تکنوسان را دنبال کنید!
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
از خبرهای هیجان انگیز تکنوسان باخبر شوید!
آدرس تکنوسانتهران، خیابان وصال شیرازی، بالاتر از تقاطع بزرگمهر، پلاک 49، ساختمان وصال، طبقه سوم، واحد جنوبی
شماره تماس ها021-67452000 | 021-67524
مرکز پخش تکنوسان، با آرزوی ایجاد شفافیت در بازار IT ایران و از بین بردن هزینه های اضافی خرید، فروشگاه اینترنتی تکنوسان را راه اندازی نمود. پس از سال ها و با تکیه به اعتماد و رهنمودهای همکاران و مشتریان گرامی توانسته ایم بستر ارائه یکی از بالاترین تنوع های کالایی (حوزه کاری خود) در کنار بهترین قیمت و ارسال به سراسر ایران را ایجاد کنیم. خرسندیم که گامی هر چند کوچک در راستای بهبود شفافیت و ساماندهی بازار، برداشته ایم. در این راه با حمایت شما، همواره به دنبال پیشرفت خواهیم بود.
ecunion
logo-samandehi
استفاده از مطالب سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع، بلامانع است