Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
پک ضعیف

چند راهی برق

همه ما در روز به پریز های برق احتیاج داریم و از آن ها برای تامین انرژی دستگاه های مختلفی استفاده می کنیم. ولی با توجه به افزایش وسایل برقی و الکترونیکی که نیاز به شارژ یا برق مستقیم دارند متاسفانه تعداد پریز کافی در محل کار یا منزل ها در نظر گرفته نشده است. چند راهی برق یک انتخاب عادی است که به ذهن ما می رسد. راه حل این موضوع تهیه چند راهی های برق و یا شارژر های چند پورت می باشد که با توجه به نیازمان تعداد درگاه مورد نظر آن ها را خریداری می نماییم.

البته امروزه محافظ های برق جدا از پریز های برق با قابلیت اتصال مستقیم کانکتور ها به پورت های USB دارای چند پورت USB نیز می باشند. چند راهی برق دارای محافظ می تواند از دستگاه های شما در هنگام قطع شدن ناگهانی برق محافظت نماید. محافظ های برق دارای کیفیت و تعداد درگاه های متفاوتی در کنار قابلیت و انواع درگاه های مختلفی می باشند. مرکز پخش تکنوسان به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان انواع محافظ های برق و چند راهی برق در ایران آماده ارائه محصولات خود با بهترین قیمت به شما کاربران گرامی می‌باشد.

محدوده قیمت (تومان)
0200,800
اتفاقات هیجان انگیز تکنوسان را دنبال کنید!
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
  • soc
از خبرهای هیجان انگیز تکنوسان باخبر شوید!
آدرس تکنوسانتهران، خیابان وصال شیرازی، بالاتر از تقاطع بزرگمهر، پلاک 49، ساختمان وصال، طبقه سوم، واحد جنوبی
شماره تماس ها021-67452000 | 021-67524
مرکز پخش تکنوسان، با آرزوی ایجاد شفافیت در بازار IT ایران و از بین بردن هزینه های اضافی خرید، فروشگاه اینترنتی تکنوسان را راه اندازی نمود. پس از سال ها و با تکیه به اعتماد و رهنمودهای همکاران و مشتریان گرامی توانسته ایم بستر ارائه یکی از بالاترین تنوع های کالایی (حوزه کاری خود) در کنار بهترین قیمت و ارسال به سراسر ایران را ایجاد کنیم. خرسندیم که گامی هر چند کوچک در راستای بهبود شفافیت و ساماندهی بازار، برداشته ایم. در این راه با حمایت شما، همواره به دنبال پیشرفت خواهیم بود.
ecunion
logo-samandehi
استفاده از مطالب سایت برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع، بلامانع است