Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

پایه و سرپیچ لامپ

استفاده از سرپیچ بی کیفیت می تواند موجب کم شدن عمر مفید لامپ متصل به سرپیچ شده و هزینه های مازادی را برای شما به همراه آورد. برای خرید لامپ و مهتابی خانگی و ساختمانی، می بایست با انواع سرپیچ لامپ و پایه مهتابی آشنا باشید. به همین منظور ما در این متن قصد داریم که به معرفی مدل های مختلف سرپیچ چراغ و لامپ بپردازیم.

انواع پایه و سرپیچ لامپ

سرپیچ ها با توجه به انواع گوناگون لامپ متفاوت می باشند که این موضوع می تواند افراد مختلف را در انتخاب آن کمی گمراه کند. در ادامه با معرفی اجمالی آن ها قصد تکمیل اطلاعات شما برای خرید هرچه بهتر این دسته کالایی را داریم.

سرپیچ لامپ سرامیکی

بدنه ی این سرپیچ ها از نوع سرامیک می باشد که این موضوع می تواند در هنگام اتصالی کردن از آتش سوزی و ذوب شدن آن جلوگیری کند. به طور کلی سرپیچ های سرامیکی در بدنه ی خود عایق جریان برق بوده و نیز در برابر حرارت مقاوم می باشند. سرپیچ لامپ سرامیکی بهترین گزینه برای لامپ هایی که حرارت زیادی تولید کرده و اصطلاحا داغ می شوند، می باشد.

سرپیچ لامپ سقفی

این مدل با چند پیچ به سقف متصل شده و بیشتر برای اتصال لامپ های بزرگ به سقف مورد استفاده قرار می گیرد. البته با روی کار آمدن چراغ سقفی کمتر کسی از سرپیچ های سقفی و لامپ جداگانه استفاده می کند. به خصوص که بیشتر این چراغ ها سنسوردار بوده و ما را از کلید خاموش و روشن نیز بی نیاز می کند. چراغ سقفی سنسوردار در مدل های مختلف در فروشگاه تکنوسان موجود می باشد که شما عزیزان می توانید برای نصب آن در راه پله، پارکینگ و مسیرهای پرتردد ساختمان از آن استفاده نمایید.

سرپیچ لامپ میله دار

انواع سرپیچ لامپ میله دار برای استفاده ی بهینه از لامپ های کوچک برای نوردهی اتاق های مختلف منزل به کار گرفته می شوند. این پایه ها با نزدیک کردن لامپ به سطح خانه باعث روشن تر شدن محیط شده و نیز زیبایی بیشتری نسبت به سرپیچ های عادی دارند. اغلب از این سرپیچ ها تحت عنوان سرپیچ لامپ فانتزی نیز یاد می شود.

سرپیچ گریف دار

سرپیچ گریف دار برای اتصال لامپ های دیواری به برق استفاده می شود. این سرپیچ ها در بدنه ی خود یک واشر پلاستیکی بزرگ دارند که برای ثابت نگه داشتن لامپ و حباب دور لامپ به کار گرفته می شود؛ با توجه به این موضوع می توانید از سرپیچ های گریف دار برای ثابت نگه داشتن لامپ در فضای تزیینی لوستر ها استفاده کنید. نام دیگر این سرپیچ ها، سرپیچ لوستری می باشد.

سرپیچ لامپ هالوژنی

برای خرید سرپیچ لامپ هالوژنی باید به جنس بدنه ی آن دقت کنید؛ زیرا لامپ های هالوژنی بسیار داغ می شوند و به کار بردن سرپیچ لامپ هالوژنی بی کیفیت می تواند باعث ذوب شدن آن و بروز آتش سوزی شود. درون سرپیچ های هالوژنی دوشاخه نازکی قرار دارد که وارد لامپ هالوژن می شود.

سرپیچ لامپ راکوردار

سرپیچ لامپ راکوردار مدلی است که در انتهای سرپیچ، واشر و یا رزوه ای زرد رنگ وجود دارد که برای اتصال به چراغ خواب و لوستر می باشد. خرید این سرپیچ ها برای لوستر مناسب بوده و نصب آن آسان صورت می گیرد.

انواع سرپیچ لامپ E14 ،E27 و…

سرپیچ ها با حرف انگلیسی E که از ابتدای نام ادیسون (Edison) برداشته شده است نام گذاری می شوند. اعداد مختلفی همراه با حرف E بر روی سرپیچ ها درج می شود که این شماره ها اغلب دقیقا اندازه ی دهانه ی سرپیچ می باشند؛ یعنی سرپیچ E40 از دهانه ای به اندازه ی 40 میلی متر برخوردار می باشد. در ادامه برخی از سرپیچ های رایج و پر استفاده را به شما معرفی می کنیم.

  • سرپیچ E5: برای لامپ های چراغ قوه و… استفاده می شوند.
  • سرپیچ E14: برای لامپ های درون یخچال، لامپ شمعی لوستر و نیز چراغ خواب ها و… استفاده می شوند.
  • سرپیچ E27: برای لامپ های عادی خانگی استفاده می شوند.
  • سرپیچ E40: برای لامپ های گازی و لامپ های بزرگ که بیشتر در خارج از منازل استفاده می شوند، کاربرد دارند.

تبدیل سرپیچ لامپ

از انواع تبدیل سرپیچ لامپ برای تبدیل سرپیچ  E27 به E40 یا تبدیل سرپیچ E27 به GX53 و بسیاری دیگر استفاده می شود. استفاده از تبدیل سرپیچ به صرفه تر از خرید سرپیچ جدید بوده و دردسر های تعویض سرپیچ که نیاز به تخصص و ابزار دارد را ندارد. همچنین برخی سرپیچ های تبدیل 1 به 2 و یا بیشتر نیز وجود دارند که به شما امکان استفاده از چند لامپ از یک سرپیچ را می دهند.

سنسور چراغ سقفی و دیواری

این سنسور ها برای تنظیم زمان روشن و خاموش بودن مورد استفاده قرار می گیرند و شما می توانید از آن ها برای صرفه جویی در مصرف برق استفاده کنید. امروزه بیشتر انواع سنسور لامپ و چراغ دیواری و سقفی در راهروها و راه پله ها و مکان های نظیر آن، مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید سرپیچ لامپ و پایه مهتابی

برای خرید سرپیچ لامپ مورد نظر می بایست به مدل و اندازه ی دهانه ی آن که در بالا به صورت کامل توضیح داده شد، دقت نمایید. حتما با آگاهی از نوع لامپی که می خواهید در نوردهی ساختمان و یا منزل از آن استفاده کنید، نسبت به خرید پایه و سرپیچ لامپ اقدام نمایید.

در کل از فروشگاه های معتبر برای خرید انواع تجهیزات نور و روشنایی استفاده کنید، زیرا خیال شما را از بابت عدم بروز مشکلات حاصل از اتصالی کردن برق راحت می کند. فروشگاه اینترنتی تکنوسان در زمینه فروش انواع پایه و سرپیچ لامپ، آرشیوی کامل را برای انتخاب کالا های مورد نظر به شما می دهد که می توانید هر کدام از آن ها را به صورت عمده و یا تکی خریداری نمایید.

محدوده قیمت (تومان)
02,260,000