اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

خرید شارژر باتری

با توجه به مصرف بالای باتری در برخی وسایل، خرید باتری شارژی گزینه ای اقتصادی می باشد که این موضوع باعث تولید و پخش دستگاه شارژر باتری شده است. انواع شارژر باتری می تواند با توجه به اندازه ی باتری متفاوت باشد، البته معمولا بیشتر این شارژر ها از چند مدل باتری به صورت همزمان یا مجزا پشتیبانی می کنند.

انواع شارژر باتری

شارژر باتری از لحاظ نوع عملکرد به دو دسته کلی شارژر باتری هوشمند و شارژر باطری معمولی تقسیم می شود که اولی کاربرد بیشتری داشته و طبیعتاً از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. در ادامه به معرفی تکمیلی آن ها می پردازیم.

شارژر هوشمند باتری

شارژر هوشمند می تواند علاوه بر شارژ کردن چند باطری به صورت همزمان، هر باتری را با جریان مستقیم جداگانه شارژ کند؛ همچنین شارژر های هوشمند توانایی اندازه گیری ظرفیت باتری را دارند که این موضوع باعث می شود عملیات شارژ قبل از شارژ باتری شکل بگیرد تا طول عمر و کارایی باتری حفظ شود. تمام این دسته از شارژر ها پس از تکمیل ظرفیت هر باتری، دستور شارژ را به طور کامل متوقف می کنند و به همین علت آن ها را شارژر باتری قطع کن دار نیز می نامند.

شارژر غیر هوشمند باتری

شارژر های غیر هوشمند توانایی تشخیص میزان شارژ باتری را نداشته و کاربران می بایست به صورت دستی پس از تشخیص پر شدن ظرفیت هر باتری، عملیات شارژ آن را متوقف نمایند. این شارژر ها توانایی دشارژ باتری را پیش از انجام شارژ ندارند، پس حتما سعی کنید قبل از شارژ باتری در این شارژر ها، تمام انرژی آن را مصرف کنید. اگر در پی خرید شارژر باتری ارزان هستید، این دسته از کالا ها برای شما مناسب می باشند. اما به طور کلی ما خرید شارژر باتری غیر هوشمند را به شما کاربران گرامی توصیه نمی کنیم.

عوامل موثر در قیمت شارژر باتری

جدا از ویژگی هوشمند بودن در شارژر ها که باعث بیشترین اختلاف قیمت می شود، انواع شارژر باطری با توجه به امکانات اختصاصی آن از یکدیگر متفاوت می باشند که این موضوع هم باعث اختلاف قیمت میان آن ها می شود. در ادامه به معرفی برخی از این ویژگی ها می پردازیم.

چراغ ال ای دی 

چراغ های LED موجود بر روی شارژر وظیفه گزارش وضعیت های مختلف باتری را دارند. به طور مثال در بسیاری از انواع شارژر باتری ال ای دی دار، رنگ قرمز به نشانه ی شارژ شدن و رنگ سبز به نشانه ی تکمیل فرآیند شارژ می باشد.

پشتیبانی از انواع باتری 

اغلب شارژر های باتری قلمی توانایی شارژ باتری نیم قلمی را نیز دارند. اما در برخی از شارژر ها امکان شارژر یک یا چند باتری کتابی نیز وجود دارد که این موضوع باعث افزایش قیمت آن می شود.

سرعت شارژ 

سرعت شارژ در شارژر های عادی به نوع باتری و ظرفیت آن بستگی دارد و می بایست پیش از خرید، مشخصات شارژر مورد نظر از لحاظ سرعت شارژ در نظر گرفته شود. علاوه بر مواردی که در بالا مطرح شد، قیمت شارژر باطری مستقیما به برند سازنده ی آن نیز بستگی دارد. عموما برند های معتبر تولید کننده باتری، در ساخت شارژر آن نیز وارد عمل شده و کالا های با کیفیتی در این زمینه تولید می کنند.

شرکت هایی نظیر کملیون (Camelion)، کیاسل (KIACELL) و سایر برند های معتبر، بهترین شارژر باتری قلمی، نیم قلمی و کتابی را تولید می کنند. فروشگاه اینترنتی تکنوسان در زمینه فروش انواع باتری و لوازم جانبی آن، با تنوع کالایی بالا در این زمینه، امکان خریدی آسان و مطمئن به صورت تک و عمده را برای شما عزیزان با ارزان ترین قیمت فراهم کرده است.

محدوده قیمت (تومان)
0975,000