Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

تقویم و سالنامه

علی رغم اینکه سیر تحول زندگی اجتماعی، به گونه ای پیش رفت که ابزار دیجیتال به پررنگ ترین وسایل ارتباطی و برنامه ریزی مبدل شدند اما همچنان حضور تقویم و سالنامه در زندگی ها رنگ نباخته و اهمیت خود را حفظ کرده است. به تحریر در آوردن برنامه های روزانه در تاریخ مقرر خود، فرد را ملزم به انجام آن برنامه کرده و انگیزه ای چند برابری به فرد می بخشد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دائما برنامه روزانه خود را فراموش کرده و یا تاریخ را از یاد می برید؛ خرید تقویم و سالنامه می تواند راه حل این مشکل باشد. اولویت بندی در انجام کارها و برنامه ریزی زمانی را می توان از مهم ترین فواید تقویم و سالنامه دانست.

تقویم و انواع آن

فاکتورهای متفاوتی برای تقسیم، دسته بندی تقویم به زیرگروه های کوچکتر وجود دارد؛ اما عموما برحسب ابعاد و نوع کاربری تقویم ها را می توان در 5 گروه مختلف جای داد؛ این پنج گروه عبارتند از :

تقویم جیبی : 

این گروه را می توان از پراستفاده ترین و مهم ترین زیردسته های تقویم دانست. حمل و نقل راحت تقویم های جیبی به دلیل ابعاد کوچک و وجود تنوع بالا در طرح و رنگ سبب فروش بالای این نوع تقویم ها شده است.

تقویم رومیزی یا مثلثی :

تقویم های رومیزی عموما در مراکز اداری و دانشگاه ها به چشم خورده و عموما از جنس کاغذ گلاسه هستند. صحافی این دسته با استفاده از فنر انجام خواهد شد.

تقویم دیواری :

تقویم های دیواری که با نام تقویم های حصیری نیز در بازار شناخته می شوند، از جنس گلاسه بوده و 12 ماه سال را در یک روی کاغذ جای داده اند. در برخی از مدل ها برای هر فصل صفحه ای جداگانه در نظر گرفته شده است. همانطور که از نام این تقویم ها پیداست، در قسمت بالایی خود محلی برای اتصال به دیوار دارند.

تقویم زیر دستی یا تقویم منشی :

نام این دسته به دلیل استفاده بالای آن در ادارات و توسط منشی ها انتخاب شده است. این تقویم ها عموما دارای ابعادی 40*60 سانتی متری بوده و برای یادداشت برداری های سریع مورد استفاده قرار می گیرند.

تقویم دو سوراخ رومیزی : 

یکی از آشناترین دسته بندی ها، تقویم دو سوراخ رومیزی است. این دسته که در ابعادب برابر 11.5*8.5 سانتی متر ساخته می شود توسط دو پانچی که روی کاغذ آن زده شده بر روی انواع پایه تقویم رومیزی سوار خواهد شد. از معروف ترین تولید کنندگان این سبک از تقویم ها می توان برندهای نام آشنای عباسی، سپهر و سیب را نام برد.

سررسید یا سالنامه

اگر به دنبال فضایی برای ثبت وقایع روزانه و برنامه های خود، در کنار اطلاع از تاریخ هستید، سررسید و یا سالنامه می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در واقع از مهم ترین دلایلی که سبب تفاوت سالنامه با تقویم شده است، ارائه فضایی برای برنامه ریزی دقیق و یا ثبت وقایع روز در کنار اطلاع از تاریخ و اتفاقات مهم روزها است.

نکات مهم برای خرید تقویم و سالنامه

پیش از خرید تقویم و سالنامه لازم است نکاتی را مدنظر قرار داده تا درست ترین و بهترین تقویم و سالنامه را برای خود برگزینیم، این نکات تاثیر مستقیمی روی قیمت محصول داشته و تعیین کننده کیفیت نهایی آن خواهند بود. با در نظر گرفتن این نکات می توانیم مناسب ترین محصول را برای خود انتخاب کرده و تجربه خریدی موفق را به ثبت برسانیم.

ابعاد و اندازه

اگر از آن دست افرادی هستید که ترجیح می دهید دائما برنامه های خود را در دسترس داشته باشید؛ این فاکتور اهمیتی دو چندان پیدا خواهد کرد. ابعاد و اندازه تقویم و سالنامه در گستره وسیعی از اعداد جای گرفته و تنوع بسیار بالایی دارد. اگرچه بیان این نکته خالی از لطف نیست که اصولا تقویم و سالنامه های بزرگتر جزئیات بیشتری نیز برای ارائه دارند و به تبع از قیمت بالاتری برخوردارند.

کیفیت ساخت و جنس تقویم و سالنامه

از آنجا که تقویم و سالنامه برنامه های یک سال کاری شما را یدک خواهند کشید، نمی توان از اهمیت کیفیت ساخت غافل شد. جلد پلاستیکی، جلد مقوایی، جلد نمدی و جلد پارچه ای از متداول ترین جنس های موجود در بازار برای سررسید می باشند. در خرید تقویم رومیزی، کیفیت ساخت اهمیتی دوچندان دارد. 

ایستایی مناسب و پایداری تقویم رومیزی ارتباط مستقیمی و با کیفیت ساخت آن دارد. تقویم هایی که با متریال باکیفیت ساخته شده عموما گران تر از دیگر تقویم های موجود در بازار هستند اما دوام بالاتری را نیز برای کاربر به ارمغان می آورند. 

نوع نمایش تاریخ

نوع نمایش تاریخ از دیگر مواردی است که باید پیش از خرید تقویم و سالنامه به آن دقت داشت. برخی از تقویم و سالنامه ها تاریخ شمسی، قمری و میلادی را به نمایش می گذارند و برخی صرفا تاریخ شمسی را. برخی سالنامه ها برای هرروز صفحه ای جداگانه داشته و برخی دیگر هر دو روز یا سه روز را در یک صفحه گنجانده اند.

رنگ و طرح‌ بندی

طراحی تقویم های رومیزی و سالنامه می تواند عامل موثر در انتخاب و خرید آن ها باشد. با تاکید مجدد بر این موضوع که این وسیله دست کم یک سالی همراه شما خواهد بود؛ سعی کنید رنگ و طرح دلخواه خود را از میان متعدد طرح و رنگ های موجود، برگزنید. 

خرید عمده تقویم و سالنامه از تکنوسان

فروشگاه اینترنتی تکنوسان بستر مناسبی را برای خرید تقویم و سالنامه با طرح های متفاوت و اقسام گوناگون به وجود آورده و مدل های مختلفی از تقویم رومیزی و تقویم دیواری را با بهترین قیمت گرد هم آورده است. همچنین اگر به دنبال خرید انواع تقویم و سالنامه به صورت عمده هستید، می توانید از تکنوسان خرید عمده تقویم و سالنامه را انجام دهید. برای خرید عمده تنها کافی است در سایت ثبت نام کرده و پس از تایید حساب کاربری، به راحتی خرید خود را انجام دهید.

محدوده قیمت (تومان)
0132,900