Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

تلفن بی سیم

علی رغم بوجود آمدن ابزارهای ارتباطی مختلف همچون گوشی های همراه، لپ تاپ ها و یا تبلت ها، تلفن های ثابت همچنان جای پای خود را محکم نگه داشته و به ووفور در منازل، دفاتر و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند. این دسته بندی بزرگ، به زیر دسته های کوچکتری از قبیل تلفن رومیزی، تلفن اداری و سازمانی و تلفن بی سیم طبقه بندی خواهد شد. تلفن های بی سیم از پرکاربردترین و پرفروش ترین زیر دسته های تلفن هستند. انتخاب و خرید تلفن بی ‌سیم بسته به نیاز کاربر صورت خواهد گرفت. 

مزایای تلفن بی سیم

فروش بالای تلفن های بی سیم بی دلیل نیست؛ مزایای بالای خرید تلفن بی سیم سبب شده این زیر دسته به یکی از پرفروش ترین اقلام ارتباطی بازار الکترونیک تبدیل شده و کمپانی های متعددی من جمله پاناسونیک، تیپ تل، گیگاست و ... به تولید این محصول در مدل ها و طرح های مختلف روی آورند. از جمله مزایای تلفن بی سیم می توان به موارد زیر اشاره داشت :

  1. امکان جا به جایی و حرکت تا شعاعی مشخص (بسته به مشخصات تلفن متفاوت خواهد بود) در هنگام مکالمه 
  2. کاهش تعداد سیم‌ های پرت که منجر به کاهش شلوغی و افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی خواهد شد.
  3. امکان برخورداری از امکانات پیشرفته ای همچون دوربین، دسترسی به اینترنت و ...
  4. پاسخگویی به تماس ها و امکان ضبط پیام های تلفنی با وجود پشتیبانی از سیستم پیغام گیر و منشی تلفن 

مواردی که باید هنگام خرید تلفن بی سیم آن ها را بررسی کنیم!

برای خرید تلفن، ضمن شناخت و آگاهی از نیاز خود، لازم است موارد مختلفی از قبیل جنس بدنه، وزن، کیفیت صدا، برد محصول و ... را به دقت بررسی کنیم تا تجربه خریدی موفق را در ذهن ثبت کنیم. هنگام خرید تلفن بی سیم توجه به موارد ذیل را فراموش نکنید :

بررسی برد تلفن بی ‌سیم : 

همانطور که از نام این دسته پیداست، محصولات موجود در این گروه وایرلس بوده و بدون سیم تا شعاع محدود و مشخصی قابلیت استفاده دارند. بررسی کنید که برد تلفن بی‌ سیم مد نظر باتوجه به نیاز شما کافی است یا خیر. این مورد به ویژه برای دفاتر بزرگ و یا خانه ‌های چند طبقه فاکتور مهمی تلقی می شود.

بررسی کیفیت صدا : 

صدای انتقالی و همچنین صدای دریافتی از تلفن بی ‌سیم باید واضح و بدون نویز باشد. بهتر است قبل از خرید تلفن بی ‌سیم، از کیفیت صدای آن اطمینان حاصل کرده و میزان نویز آن را بررسی کنید.

بررسی قابلیت ‌های تلفن : 

همانطور که در پاراگراف فوق اشاره شد برخی از قابلیت ها سبب برتری تلفن هغای بی سیم به تلفن های رومیزی و باسیم شده است. اما این قابلیت ها در همه مدل های تلفن بی سیم مشاهده نشده و برخی از آن ها بدون قابلیت هایی همچون منشی تلفن و یا Caller ID به بازار عرض می شوند. پیش از خرید بررسی کنید که تلفن دارای قابلیت‌ های مورد نظر شما است یا خیر. به عنوان مثال، آیا تلفن دارای دسترسی به اینترنت است؟ آیا دارای دفترچه تلفن است؟ از قابلیت کالر آیدی پشتیبانی می کند؟

بررسی قابلیت‌ های دستگاه پایه : 

تلفن های بی سیم عموما همراه با یک دستگاه پایه به فروش می رسند. دستگاه پایه تلفن بی‌ سیم نقش مهمی در عملکرد تلفن بی سیم ایفا خواهد کرد. پس از تلفن پایه محصول غافل نشده و ویژگی های آن را به دقت بررسی کنید.

ظرفیت باتری : 

زمان شارژ باتری، امکان کار با تلفن حتی در صورت قطعی برق و میزان شارژدهی باتری از دیگر مواردی است که هنگام خرید تلفن های بی سیم لازم است به دقت مورد بررسی قرار گیرند.

خرید آنلاین تلفن بی سیم از تکنوسان 

فروشگاه اینترنتی تکنوسان بستر مناسبی را برای خرید تلفن بی سیم در مدل ها و طرح های مختلف با آپشن های متفاوت به وجود آورده و برندهای مختلفی از این محصول با بهترین قیمت گرد هم آورده است. همچنین اگر به دنبال خرید انواع تلفن بی سیم به صورت عمده هستید، می توانید از تکنوسان خرید عمده تلفن بی سیم را انجام دهید. برای خرید عمده تنها کافی است در سایت ثبت نام کرده و پس از تایید حساب کاربری، به راحتی خرید خود را انجام دهید.

محدوده قیمت (تومان)
09,500,000