Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید

خرید ابزار باغبانی

پرورش گل و گیاه از گذشته تا کنون در بین مردم جهان به ویژه ایرانی‌ها مرسوم بوده و توسط بسیاری از بزرگان و گذشتگان ما همواره توصیه شده است. اما برای این منظور نیاز به ابزارآلاتی تحت عنوان ابزار باغبانی می باشد که هر کدام کار پرورش گل و گیاهان را برای ما آسان‌تر می کند. علاوه بر این گاهی این وسایل باعث کاهش هزینه و صرفه جویی در مصرف آب نیز می شوند.

انواع ابزار باغبانی

امروزه ابزار آلات باغبانی زیادی در بازار وجود دارد و برند های معتبری به طراحی و تولید جدیدترین های این حوزه می زنند. هر یک از انواع ابزارآلات باغبانی برای رفع نیازی مرتبط با آن طراحی شده اند و شناخت آن ها به شما کمک می کند خرید بهتری داشته باشید. در ادامه به بررسی برخی از پرکاربردترین ابزارهای باغبانی می پردازیم.

شلنگ و آبپاش

همانطور که می دانید جابجایی بیش از حد انواع گل و گیاه برای آن ها مضر می باشد. خرید آبپاش می‌تواند در آبیاری گل های آپارتمانی، نیاز کاربران برای جابجایی آن‌ها را برطرف کند. حتی استفاده کردن از آبپاش برای آبیاری گل های موجود در باغچه حیاط می‌تواند موجب صرفه جویی در مصرف آب شود.

قیچی باغبانی

هرس کردن شاخ و برگ درختان بدون ابزار مخصوص آن یعنی قیچی باغبانی امکان پذیر نیست. حتی انجام این کار با قیچی های کند نیز توصیه نمی شود چرا که باعث آسیب رساندن به تنه درخت یا گیاه می شود. مهم ترین نکته برای خرید قیچی باغبانی در نظر گرفتن ارگونومی و کیفیت فنر آن است.

سمپاش

از انواع سمپاش می‌توان برای سمپاشی و شستشوی گیاهان استفاده کرد. علاوه بر این موارد، خرید سمپاش می‌تواند برای شستشوی داخل ماشین و محل‌هایی که نمی‌توان به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کرد نیز موثر واقع شود.

اره چوب

اره باغبانی از جمله ابزار‌هایی است که در کشاورزی و پرورش گل و گیاه جزو ملزومات اصلی می‌باشد. اره های باغبانی بیشتر با نام اره چوب بر و در مدل های اره ساده، اره سامورایی و اره عمود بر موجود می باشند. لازم به ذکر است که خرید اره چوب بر دستی غلاف دار می تواند از آسیب رساندن به سایر لوازم شما در کیف ابزار جلوگیری کرده و همچنین خطر کمتری برای کودکان داشته باشد.

خرید عمده ابزار باغبانی

آن چه فروشگاه اینترنتی تکنوسان را از سایر فروشگاه ها متمایز می کند، امکان خرید عمده (خرید همکاری) علاوه بر خرید تکی است. جهت خرید عمده و بهره مندی از قیمت های همکاری، شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بخش فروش عمده تکنوسان و تکمیل کردن مراحل ثبت نام، به آرشیو سایت بازگشته و لیست قیمت انواع ابزار باغبانی و ابزار پرورش گل را با قیمت همکاری مشاهده نمایید.

محدوده قیمت (تومان)
01,358,000