اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

چراغ قوه پیشانی (هدلایت)

مطمئنا بسیاری از شما عزیزان با چراغ پیشانی یا همان هدلامپ، آشنایی دارید. همانگونه که می‌دانید کاربرد دقیق این چراغ قوه ها در نحوه استفاده از آن ها می‌باشد. به طور کلی کاربران مختلف با خرید چراغ قوه پیشانی بند، قصد نوردهی محیط پیرامون خود در هنگام فعالیت های ورزشی، کاری و… را دارند، به گونه ای که دستان آن ها برای انجام دادن فعالیت های مختلف آزاد باشد. همچنین این دسته از لوازم در بین مردم با نام های چراغ قوه هدلایت و یا چراغ قوه سربند نیز معروف می‌باشند.

انواع چراغ قوه پیشانی بر اساس روش تامین انرژی

چراغ قوه پیشانی با توجه به کیفیت، قیمت، قابلیت های مختلف، شرکت سازنده و نیز شارژی یا باتری خور بودن آن در انواع گوناگونی موجود می‌باشد. در ادامه به بررسی کلی انواع چراغ قوه هدلامپ از نظر نوع باطری می‌پردازیم.

چراغ قوه پیشانی شارژی

در مدل های شارژی چراغ پیشانی، از یک باتری داخلی و یک سوکت شارژ برای تامین انرژی باتری در بدنه آن استفاده شده است. لازم به ذکر است که این سوکت‌ها در انواع گوناگونی موجود می باشند که هر کدام از آن‌ها مزایا و معایبی نسبت به دیگری دارند. به عنوان مثال هدلامپ هایی که از درگاه Micro USB برخوردارند، با توجه به متداول بودن این سر سوکت ها در اغلب تلفن های همراه اندرویدی، امکان شارژ کردن آن ها را در هر مکانی ممکن است.

همچنین باتری چراغ قوه پیشانی بند شارژی می‌تواند در انواع داخلی، قلمی یا نیم قلمی قابل شارژ و غیر قابل شارژ باشد. خرید چراغ پیشانی شارژی متناسب با باتری های قلمی و نیم قلمی قابل شارژ، می‌تواند در موارد اضطراری قابلیت استفاده کردن از باتری های غیر شارژی ظرفیت بالا را برای کاربران مختلف ممکن سازد.

چراغ قوه پیشانی باتری خور

عموما این دسته از چراغ های پیشانی ضعیف تر از انواع چراغ قوه هدلایت شارژی می‌باشند. اگر شما قصد خرید چراغ قوه پیشانی ارزان برای استفاده در محیط های کوچک را دارید، می توانید یکی از انواع چراغ پیشانی باتری خور را برای خود تهیه کنید. چراغ های پیشانی باتری خور از چراغ های COB و SMD برخوردار بوده و از این نظر نسبت به چراغ قوه پیشانی ال ای دی یکپارچه که بیشتر در انواع شارژی آن ها دیده می شود ضعیف تر می باشند.

انواع برندهای سازنده چراغ قوه پیشانی

شرکت های زیادی اقدام به تولید انواع چراغ قوه و چراغ اضطراری می کنند که در این میان و در بازار ایران شرکت هایی نظیر ویداسی، دی پی، کامی سیف، اسمال سان و رونیکس کمی محبوب تر بوده و البته کیفیت محصولات آن ها نیز بهتر است. در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

چراغ پیشانی اسمال سان

شرکت Small Sun در حوزه‌ی تولید انواع چراغ قوه در جهان، توانسته با شرکت های بزرگ زیادی رقابت کرده و نیز محصولات با کیفیتی را برای عموم مردم تولید کند. خرید چراغ قوه پیشانی اسمال سان برای افرادی که به دنبال کالای با کیفیت در این زمینه می‌گردند، می‌تواند از بهترین گزینه ها محسوب شود. یکی از پرطرفدارترین دسته های کالایی این برند چراغ قوه پلیسی می باشد.

چراغ پیشانی دی پی

نام تجاری DP نیز از دیگر نام هایی است که در تولید انواع چراغ قوه بی رقیب ظاهر شده و کاربران زیادی روزانه در سرتاسر ایران به خرید چراغ قوه پیشانی دی پی می‌پردازند و به این برند و کیفیت محصولات آن به طور کامل اعتماد دارند. همچنین برند دی پی تولید کننده انواع چراغ اضطراری می باشد.

خرید بهترین چراغ قوه پیشانی

همانگونه که کمی قبل‌تر اشاره کردیم، انواع چراغ پیشانی بند نسبت به یکدیگر تفاوت‌های زیادی از نظر مشخصات دارند. به طور کلی بهترین چراغ قوه هدلامپ دارای قابلیت‌های ویژه‌ای می‌باشد که آن را از سایر چراغ قوه‌های پیشانی ساده متمایز می‌کند. چراغ قوه‌های پیشانی می‌توانند ضد آب، ضد ضربه، سبک، راحت، پرنور و… باشند که همه این موارد در کنار هم می‌تواند بهترین چراغ قوه پیشانی را شکل دهد.

همچنین برخی از چراغ قوه‌های هدلامپ دارای چند حالت نوردهی کم، متوسط، زیاد، چشمک زن و… هستند و هر کدام از آن‌ها می‌توانند در شرایط‌ گوناگون موثر واقع شوند. از ویژگی‌های یک چراغ قوه پیشانی قوی می‌توان به شدت نور زیاد (لومن بالا) آن اشاره کرد. در برخی از این دسته از محصولات، محفظه‌ی باتری آن در قسمت پشت سر قرار گرفته، به وسیله‌ی یک سیم فنری شکل به چراغ پیشانی متصل می‌شود و جریان برق را برای روشن کردن چراغ آن منتقل می‌کند.

لازم به ذکر است که این چراغ قوه‌ها به دلیل کمتر برجسته‌تر شدن بر روی پیشانی، با نام چراغ قوه حرفه ای نیز در بین مردم یاد می‌شوند. به طور خلاصه مهم ترین ویژگی‌های چراغ قوه پیشانی را در بخش زیر برای شما عزیزان آورده‌ایم.

  • راحتی و سبکی
  • نوردهی چند حالته
  • شعاع نوردهی بالا
  • مرغوبیت مواد اولیه
  • قابلیت شارژ مجدد باتری
  • بدنه ضد آب و ضد ضربه

فروش آنلاین و لیست قیمت انواع چراغ

همانگونه که کمی قبل‌ تر اشاره کردیم، قیمت چراغ پیشانی مستقیما به قابلیت‌ها و به قولی آپشن‌های آن بستگی دارد. شارژی بودن و غیر شارژی بودن، تعداد لامپ های به کار رفته در آن، برند سازنده و سایر موارد، از معیار‌های مهم سنجش قیمت چراغ قوه هدلامپ می‌باشند. شما عزیزان می‌توانید لیست قیمت انواع چراغ پیشانی را در صفحه‌ی مورد نظر مشاهده کرده و پس از مقایسه‌ی آن‌ها از یکدیگر به خریدی آگاهانه در این زمینه بپردازید.

فروشگاه اینترنتی تکنوسان در زمینه‌ی فروش انواع چراغ قوه پیشانی، آرشیوی کامل از این محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا قدرت انتخاب بیشتری در میان تنوع کالاها در این دسته بندی داشته باشید. اهمیت خرید کردن از فروشگاه های معتبر نظیر تکنوسان به این علت می باشد که اغلب آن‌ها برای محصولات خود مهلت تست قائل می‌شوند تا در صورت نارضایتی از محصول، کاربران امکان مرجوع کردن آن را داشته باشند. همچنین در سایت تکنوسان انواع چراغ قوه پیشانی با بهترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه های آنلاین به صورت عمده و تک به فروش می‌رسد.

محدوده قیمت (تومان)
0724,500