اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

دسته بازی موبایل

امروزه صنعت گیم به ییک صنعت پرطرفدار تبدیل شده که روز به روز کاربران آن بیشتر می شوند و همین موضوع موجب شده لوازم جانبی زیادی برای بازی در پلتفرم های مختلف وجود داشته سات. در چند سال اخیر و با قدرتمند شدن سخت افزار گوشی های هوشمند، واژه موبایل گیمر نیز معنای تازه ای در دنیا پیدا کرد و امروزه بسیاری از اتفراد با گوشی های خود به بازی می پردازند. دسته بازی موبایل یک وسیله کاربردی و جذاب است که عمل بازی با موبایل را نه تنها ساده و جذاب، بلکه حرفه ای تر می کند و اگر ساعت های زیادی به بازی با گوشی خود می پردازید، حتما به این وسیله نیاز خواهید داشت.

انواع دسته بازی گوشی

به دلیل محبوبیت دسته بازی های گوشی، امروزه انواع مختلفی از این محصولات وجود دارد که هرکدام از آن ها برای بازی های مختلفی مناسب می باشند. در ادامه شما را با این محصولات آشنا می کنیم تا بتوانید با دید بازتری به خرید دسته بازی گوشی بپردازید.

دسته بازی هولدر دار

دسته بازی های هولدر دار شاید پرفروش ترین دسته بازی های بازار محسوب شوند. این دسته ها همانطور که از اسمشان پیداست، دارای یک هولدر هستند که می توان گوشی را بر روی آن ها قرار داد. پس از آن می توانید با استفاده از تریگر ها و دکمه های موجود بر روی دسته از آن استفاده کنید. این دسته ها در 2 نوع بلوتوثی و ساده وجود دارند که مدل بلوتوثی قیمت بالاتری دارد اما مدل ساده به صورت فیزیکی عمل می کند و تنها دارای تریگر می باشد.

دسته بازی انگشتی

دسته بازی های انگشتی عموما به دلیل قیمت مناسب مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته اند. این دسته ها ابعاد بسیار کوچکی دارند و به راحتی در محیط های مختلف قابل حمل می باشند. این دسته ها در قسمت بالایی گوشی نصب می شوند و پس از ان می توانید از آن ها استفاده کنید. دسته بازی های انگشتی لیزری نوع پیشرفته تر این دسته ها می باشند که امکان تجدید تاچ در بازی های شوتینگ را فراهم می کنند تا عملکرد بهتری داشته باشید.

دسته بازی فن دار

دسته بازی های فن دار عموما از نوع دسته بازی های هولدر دار ساده هستند که در محل قرار گیری گوشی، یک فن نیز تعبیه شده است. این ویژگی موجب می شود از گرم شدن گوشی در هنگام بازی جلوگیری شود. از آن جایی که گرم شدن گوشی می تواند آسیب جدی به باتری آن وارد کند، این دسته ها برای بازی در زمان طولانی بسیار کاربردی می باشند.

خرید دسته بازی موبایل با بهترین قیمت

عموما در ایران برند هایی مانند تسکو و ممو به تولید بهترین دسته بازی های گوشی می پردازند. شما می توانید در صفحه پیش رو، انواع این محصول را با بهترین قیمت بازار خریداری کنید. علاوه بر خرید تکی، امکان خرید عمده دسته بازی موبایل نیز برای مغازه داران و همکاران گرامی فراهم می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

محدوده قیمت (تومان)
0179,600