اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

سیستم عامل

همانطور که میدانید، سیستم عامل یک بستر نرم افزاری برای بهره بردن از یک سیستم می باشد و به کمک آن می توان از ویژگی های یک کامپیوتر در رابطی گرافیکی و کاربردی استفاده کرد. امروزه سیستم عامل ها نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره ما دارند و می توان به جرعت گفت بدون استفاده از آن ها در بسیاری از امور روزمره باز خواهیم ماند. این ویژگی موجب شده سیستم عامل هایی همانند Mac OS اپل، لینوکس و ویندوز مایکروسافت برای کامپیوتر های شخصی عرضه شود.

سیستم عامل ویندوز، محبوب ترین سیستم عامل کامپیوتر های شخصی و لپ تاپ ها، به خصوص برای استفاده هالی عمومی، گیمینگ و… می باشد و از این رو نسخه های متعددی از این سیستم عامل در بازار وجود دارد. ویندوز، امروزه بیش از 75 درصد از بازار سیستم عامل های دسکتاپ را در اختیار دارد و بسیاری از کامپیوتر ها و لپ تاپ ها از نسخه های مختلف ویندوز استفاده می کنند. با خرید دیسک سیستم عامل می توانید به سادگی نسخه دلخواه سیستم عامل را بر روی سیستم خود نصب کنید و از آن بهره ببرید. از این رو امروزه انتشارات مختلفی به عرضه دیسک های مختلف سیستم عامل می پردازند.

خرید دیسک سیستم عامل

امروزه برای خرید دی وی دی سیستم عامل، گزینه های زیادی در بازار وجود دارد. پرفروش ترین سیستم عامل های بازار ایران، ویندوز 7، 8، 10 و 11 هستند و توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این دیسک ها، ورژن های مختلفی از یک سیستم عامل را در یک پکیج عرضه می کنند تا کاربران انتخاب بهتری داشته باشند.

جدا از این برخی از دیسک های سیستم عامل، شامل پیش نیاز های ضروری برای استفاده از سیستم عامل هم هستند. شما می توانید در صفحه پیش رو به خرید عمده و تکی انواع DVDV سیستم عامل بپردازید. دی وی دی های سیستم عامل از انتشارات جی بی تیم، نوین پندار، گردو، پرنیان و… در تکنوسان موجود می باشند. برای راهنمایی بیشتر می توانید به وسیله چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

محدوده قیمت (تومان)
0219,400