اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

آداپتور و منبع تغذیه سوئیچینگ

بیشتر دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی مانند مانیتور، تلفن، مودم، دوربین مدار بسته و لپ تاپ نمی توانند با برق 220 ولت متناوب شهری کار کنند و به همین خاطر نیازمند یک آداپتور برای تبدیل برق شهری به جریان مستقیم با ولتاژ کمتر می باشند. توجه به نوع جریان خروجی در هنگام خرید آداپتور از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در صورت عدم تطابق جریان خروجی از آداپتور با نیاز دستگاه شما تاثیر مستقیمی بر عمر مفید آن دارد.

انواع آداپتور برق و تجهیزات جانبی آن

به دلیل تنوع در ولتاژ و شدت جریان خروجی انواع مختلفی از آداپتور برای تجهیزات الکتریکی وجود دارد که در ادامه به بررسی انواع منبع تغذیه و آداپتور می پردازیم.

آداپتور بین راهی و آداپتور دیواری

انواع منبع تغذیه از لحاظ نوع اتصال به برق به دو دسته آداپتور دیواری و آداپتور بین راهی تقسیم می شود. آداپتور های بین راهی برای تغذیه دستگاه هایی با ولتاژ بالا استفاده می شوند، در صورتی که آداپتور های دیواری شدت جریان خروجی پایین تری را ارائه می دهند.

آداپتور و منبع تغذیه سوئیچینگ

منبع تغذیه سوئیچینگ که به آن پاور سوئیچینگ یا آداپتور صنعتی نیز می گویند بیشتر برای تامین برق دوربین مدار بسته به کار می رود. به دلیل امکان اتصال چند دوربین مدار بسته به این منبع تغذیه گزینه ای به صرفه و البته امن می باشد. در بازار این دسته از پاور ها به آداپتور دوربین مدار بسته نیز معروف هستند.

آداپتور متغیر

اگر می خواهید توان خروجی آداپتور را کنترل کنید و از آن برای دستگاه های مختلف استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما خرید آداپتور متغیر یا چند حالته می باشد. چند حالته بودن آن بدین معناست که می توانید ولتاژ خروجی را با کلید هایی که روی بدنه آن تعبیه شده است تغییر دهید.

تبدیل و فیش تغذیه آداپتور

اگر از منبع تغذیه صنعتی استفاده می کنید، حتما به انواع فیش تغذیه نری و مادگی به خصوص برای سیم کشی دوربین های مداربسته نیاز دارید. گاهی فیش آداپتور های برقی برای دستگاه های مختلف متفاوت است که شما می توانید به خرید تبدیل سری فیش آداپتور بپردازید تا هزینه اضافی برای خرید منبع تغذیه مجزا برای هر دستگاه نپردازید.

لیست قیمت آداپتور و منبع تغذیه سوئیچینگ

در بازار برخی از آداپتور ها با عنوان آداپتور اصلی وجود دارند که از قیمت بالاتری برخوردارند. اما به طور کلی نوع آداپتور تعیین کننده قیمت آن می باشد. عامل تعیین کننده قیمت منبع تغذیه سوئیچینگ هم به نحوی میزان شدت جریان و تعداد کانکتور های آن می باشد. شما عزیزان می توانید لیست قیمت آداپتور و منبع تغذیه سوئیچینگ را به همراه انواع فیش و تبدیل آن در بالای همین برگه از فروشگاه اینترنتی تکنوسان مشاهده نمایید.

محدوده قیمت (تومان)
0120,000