اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

کلید پریز برق

با نگاهی گذرا به بازار تجهیزات برق ساختمان متوجه وجود تنوع و گستردگی بالا در میان مدل های کلید و پریز خواهیم شد. این گستردگی و تنوع در طرح و رنگ کلید پریز برق سبب شده تا طیف گسترده ای از سلیقه ها پوشش داده شود، اما در مواردی خرید کلید پریز برق را نیز با دشواری همراه ساخته است. انتخاب از بین برندها و مدل های متنوع، عموما برای مخاطب دشوار بوده و او را با چالش های جدی رو به رو می کند. از طرفی با وجود فیلترهایی همچون کلید و پریز توکار، روکار، تک پل، دو پل، سه پل، لمسی و اهرمی خرید کلید و خرید پریز برق پرچالش تر خواهد بود.

کلید برق و انواع آن

کلیدهای برق بسته به ساختار، عملکرد و کاربردی که دارند در دسته بندی های متفاوتی جای می گیرند. برای خرید کلید پریز برق ابتدا لازم است، این دسته بندی ها را بشناسیم. بطور کلی کلید برق را در دسته های متفاوت زیر طبقه بندی می کنند : 
1.    کلید برق تک پل
2.    کلید برق دو پل
3.    کلید برق سه پل
4.    کلید برق تبدیل
5.    کلید دیمر
6.    کلید اهرمی (حرکتی)
7.    کلید تایمر دار
8.    کلید کولر
9.    کلید لمسی
10.    کلید زنگ
همچنین بر اساس نوع عملکرد کلیدهای برق را می توان در گروه های زیر جای داد :
1.    کلید برق سوئیچی
2.    کلید برق فشاری
3.    کلید برق دیمر
4.    کلید برق لمسی
از متداول ترین نوع کلیدها می توان به کلیدهای برق فشاری (تک پل، دو پل و سه پل) اشاره کرد که تقریبا در تمامی محیط ها به چشم می خورند. از هوشمندترین نوع کلیدها نیز می توان دسته بندی کلید لمسی را نام برد که ضمن ایجاد جلوه های بصری خاص در محل نصب، به راحتی با گوشی قابل کنترل می باشد.

انواع پریز برق

تامین انرژی دستگاه های الکتریکی مختلف و استفاده از برق شهری ممکن نبوده مگر با وجود پریز برق. پریزهای برق به دنبال راندمان کاری قابل ارائه و عملکرد خود در زیر گروه های مختلفی جای می گیرند : 
1.    پریز برق محافظ دار
2.    پریز برق ارت دار
3.    پریز برق بدون ارت
4.    پریز برق UPS
5.    پریز تلفن
اگرچه پریزهای ارت دار از لحاظ تامین امنیت طی آزمایشات صورت گرفته، بسیار موفق تر عمل کرده اند و به خوبی می توانند با انتقال بار اضافی به زمین از برق گرفتگی و اتصالات جلوگیری کنند؛ اما پریز متداول مورد استفاده در ایران، پریز برق بدون ارت می باشد. 

در هنگام خرید کلید پریز، موارد زیر را بررسی کنید!

برای خرید کلید پریز برق، ضمن آگاهی از نیاز محیط و توجه به نوع کلید و پریز مورد استفاده، لازم است مواردی از قبیل جنس قاب کلید و پریز، شدت جریان و ولتاژ قابل ارائه، برند محصول و ... را نیز در دست بررسی قرار دهیم. امروزه در ایران برندهایی همچون خیام الکتریک، پارت الکتریک، تیراژه، آسیا، آبسال و ... محصولاتی باکیفیت و مقرون به صرفه، تولید و روانه بازار فروش می کنند. 

خرید عمده کلید و پریز برق از تکنوسان 

خرید عمده لوازم برق و الکتریکی با قیمتی مناسب و ارسالی سریع، یکی از دغدغه های اصلی برقکاران و مهندسین برق به شمار می رود. مجموعه تکنوسان تمام تلاش خود را نهاده تا تنوع کاملی از تجهیزات برق ساختمان را گرد هم آورده و به صورت تکی و عمده با قیمتی مقرون به صرفه به فروش بگذارد.همچنین تکنوسان با در نظر گرفتن نیازهای مشتری ضمن حفظ تنوع و گستردگی برند و مدل محصولات، بهترین قیمت را برای آن ها در نظر گرفته است.

محدوده قیمت (تومان)
0102,000