اطلاعیه
Technosun

دسته بندی

تمام دسته بندی محصولات در تکنوسان
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید
تعداد موردنظر را وارد کنید

لوازم جانبی تلفن و فکس

تمام تجهیزات مخابراتی جهت نصب، راه اندازی و ارتقا سطح کاربری به لوازم جانبی نیاز دارند و به همین منظور لازم است وسایل جانبی مورد نیاز دستگاه های مخابراتی اصل باشند تا تضمین معتبری برای کیفیت و کارایی آن ها وجود داشته باشد. به طور کلی لوازم جانبی در انواع گوناگون و طرح های مختلفی تولید می شوند که با توجه به کیفیت های مختلف موجود در بازار خرید برخی نسبت به دیگری ارجحیت دارد. به طور مثال شماره گیر و قاب یدکی یکی از لوازم جانبی تلفن پاناسونیک می باشد که مدل های با کیفیت آن در فروشگاه تکنوسان موجود می باشد.

انواع وسایل جانبی تلفن ثابت و فکس

لوازم زیر جزو تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی، تعمیر و تعویض قطعات یا بهبود عملکرد دستگاه های تلفن و فکس می باشد.

کنسول تلفن کابل گوشی تلفن ساده و فنری
درام فکس تبدیل یک کاناله یا چند کاناله سوکت تلفن
کارتریج فکس پریز مخصوص تلفن
کاغذ رول فکس باتری تلفن بی سیم
رول فکس حرارتی آداپتور تلفن سیمی و بی سیم
کپسول تلفن ال سی دی تلفن بی سیم
  پد شماره گیری تلفن بی سیم

در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی و توضیح مختصری از برخی وسایل پرکاربرد در تلفن و فکس بپردازیم:

کابل تلفن

از این کابل ها برای سیم کشی داخل ساختمان استفاده می شود که در دو نوع مسی و آلومینیومی موجود می باشند و کابل مسی از رسانایی الکتریکی نسبتا بیشتری برخوردار است اما قیمت کابل های آلومینیومی مناسب تر و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر می باشند.

تبدیل تلفن

با استفاده از این وسیله می توانید از یک خط تلفن شهری چند خروجی مجزا را برای نصب تعداد بیشتری تلفن بگیرید وعلاوه بر آن امکان استفاده ی همزمان از امور مخابراتی دیگری مانند فکس و اینترنت را فراهم می کند.

آداپتور تلفن

آداپتور یکی از لوازم ضروری برای استفاده از وسایل الکتریکی می باشد که با تبدیل ولتاژ برق و نوسان گیری از آن باعث دوام و افزایش طول عمر بیشتر تجهیزات مخابراتی می شود.

کارتریج فکس

کارتریج از قطعات پرکاربرد و مهم در صنعت چاپ به شمار می رود و بروز هرگونه مشکلی در آن می تواند روند کلی چاپ را مختل کند. به همین دلیل هنگام خرید کارتریج جداگانه، از اورجینال بودن کارتریج و معتبر بودن برند آن اطمینان حاصل کنید.

درام فکس

درام یکی از قطعات مهم کارتریج است که به صورت جداگانه در آن قرار دارد. این قطعه حساسیت زیادی در برابر ضربه و اجسام تیز دارد که به وجود آمدن هرگونه آسیب و خراشی در آن باعث می شود تا خراب شده و لازم باشد یک درام جدید تهیه نمایید.

کاغذ رول فکس

یکی از اقلام ضروری و مصرفی برای استفاده از فکس، کاغذ رول می باشد که به سه مدل لیزری، کاربنی و حرارتی تقسیم می شود. در فکس های حرارتی اطلاعات بر روی یک رول حساس به حرارت ثبت می شود که به آن رول فکس حرارتی می گویند. هنگام خرید رول فکس به نوع آن توجه کنید که با دستگاه فکس شما هم خوانی داشته باشد چون مثلا رول کاربنی در دستگاه های لیزری قابل استفاده نمی باشد.

خرید لوازم جانبی تلفن ثابت و فکس

وسایل تلفن ثابت اغلب سبک و کم حجم هستند و جابجایی آن ها نسبت به دیگر تجهیزات مخابراتی آسان تر می باشد به همین دلیل فروش آنلاین قطعات تلفن ثابت برای اغلب تولید کنندگان این محصولات و شرکت های پخش به عنوان یک گزینه ی پر سود و راحت مورد استقبال قرار می گیرد. فروشگاه اینترنتی تکنوسان به عنوان یکی از معتبر ترین فروشگاه های آنلاین در زمینه ی تجهیزات ارتباطی و مخابراتی توانسته بستری مطمئن برای خرید انواع مختلف لوازم جانبی تلفن و فکس فراهم کند. لطفا جهت اطلاع از جزییات خرید به صفحه ی هر کالا مراجعه کنید.

محدوده قیمت (تومان)
0310,000